Як скопіювати анімаційні картинки.

Можна назвати це чимось схожим на інстинкт колекціонерства, але іноді, коли в мережі трапляється дійсно стоїть анімаційна картинка, її хочеться залишити собі. Розглянемо порядок збереження анімаційних зображень на прикладі браузера Opera.
Вам знадобиться
  • - браузер Opera
Інструкція
1
Запустіть браузер Opera і відкрийте в ньому сторінку, на якій знаходиться потрібна картинка. Зачекайте, поки вона завантажиться повністю. Про неповному завантаженні буде свідчити те, що анімація програється повільно або з перервами. Клікніть по картинці правою кнопкою миші.
2
Якщо після кліка з'явилося меню, в якому є пункт «Зберегти зображення» (це означає, що картинка має формат gif), клацніть по цьому пункту. У вікні вкажіть шлях для збереження, за бажанням вкажіть ім'я та клікніть «Зберегти». Якщо після кліка правою кнопкою миші з'явилося меню, в якому відсутній пункт «Зберегти зображення», значить, картинка має формат swf, тобто скопіювати її вищеописаним способом не вийде.
3
В такому випадку введіть в адресному рядку браузера opera: cache і клікніть Enter на клавіатурі. З'явиться вікно, через яке можна отримати доступ до кешу браузера. Кеш - це ті дані, які браузер використовує для відображення веб-сторінки, ними можуть бути програмний код, банери, картинки , музика і пр.
4
У нижній частині вікна знаходиться перелік файлів, на які ви заходили в останній час. Клацніть по тому з них, на якому ви помітили вподобану картинку. Натисніть на кнопку «Предпросмотр», яка знаходиться праворуч від імені цього сайту. В наступному вікні з'явиться список файлів, завантажених з цього сайту. Шукайте серед них файл з назвою, яке може бути пов'язане з тематикою ролика і розширенням * .swf.
5
Якщо ви знайшли потрібний файл, клікніть по ньому. У вікні, почнеться відтворення анімації. Якщо це не той файл, натисніть Backspace, щоб повернутися назад. Знайшовши потрібну картинку, клікніть по ній правою кнопкою миші і в меню виберіть «Зберегти за посиланням як», вкажіть шлях для файлу і клікніть «Зберегти».
Вся інформація, яка завантажується браузером для відображення інтернет-сторінки, осідає в так званому кеші. Отже, анімація, яку ви бачите на тому чи іншому сайті, вже зберігається десь на вашому жорсткому диску. Потрібно тільки знати, де її шукати.
Інструкція
1
Відкрийте браузер Opera і перейдіть на ту сторінку, яка містить вподобану вам анімаційну картинку. Зачекайте, поки вона завантажиться повністю. Клікніть по ній правою кнопкою миші. Якщо в меню, що є пункт «Зберегти зображення», значить, ця картинка має формат GIF і ви зможете її зберегти простим способом. Виберіть цей пункт, а в наступному вікні просто вкажіть шлях і клікніть «Зберегти». Якщо у випадаючому меню немає цього пункту, значить, ця анімаційна картинка має формат SWF і так її скопіювати не вийде.
2
В такому випадку введіть в адресному рядку браузера opera: cache і натисніть Enter на клавіатурі. Відкриється кеш браузера. У верхній частині знаходиться меню, за допомогою якого можна швидко відсортувати файли за форматами, але, на жаль, серед них немає формату SWF, тому доведеться піти іншим шляхом.
3
Прокрутіть сторінку вниз і з числа наявних сайтів виберіть той, на якому ви знайшли вподобану анімаційну картинку. Майте на увазі, для зручності сайти розташовані в алфавітному порядку. Праворуч від назви сайту знаходяться дві кнопки: «Предпросмотр» і «Показати». В даному випадку немає великої різниці, на яку з них натискати, т.к. в обох випадках в результаті відкриється вікно зі списком файлів, завантажених браузером для цього сайту, тільки в першому випадку будуть видні розміри і превью GIF-файлів.
4
Шукайте файли з розширенням SWF. Знайшовши, клікайте по ним. Після кліка буде відкриватися нове віконце, в якому буде програватися обрана анімація. Якщо це те, що вам потрібно, повертайтеся назад (можна просто натиснути Backspace), а потім клікайте по посиланню ролика правою кнопкою миші. В меню оберіть «Зберегти за посиланням як», з'явиться нове вікно, в якому вкажіть шлях для файлу і клікніть «Зберегти».