Як зробити пазл. зробити фотографію у вигляді пазл.

Пазли - затягуюча і захоплююча гра, яка стає ще цікавішою, якщо пазл зроблений з фотографії або картинки. Купити такий індивідуальний пазл навряд чи вийде, але його можна виготовити самому. До того ж, фотографія, оформлена у вигляді шматочків пазла, виглядає оригінальним колажем, який можна використовувати при фотомонтаж.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор GIMP
Інструкція
1
Для того, щоб зробити пазл з будь-якої фотографії, вам знадобиться графічний редактор GIMP. Скачайте з Інтернету спеціальний плагін Puzzles для GIMP і розмістіть його після розпакування в директорію ~/.gimp-2.x/plug-ins. Тепер вона буде виглядати так: ~/.gimp-2.x/plug-ins/puzzle.
2
Відкрийте в GIMP фотографію, яку ви хочете перетворити в пазл. Відкрийте вікно «Шари». Правою кнопкою миші клікніть на шарі, який ви побачите у вікні шарів і в меню натисніть «Додати альфа-канал».
3
Потім додайте маску шару. В пункті з питанням, з чим инициализировать маску шару, виберіть білий колір (повна непрозорість).
4
Тепер відкрийте відповідний фотографії за розміром трафарет пазла зі створеної вами директорії. Клацніть в меню «Файл», виберіть «Відкрити як шари» і вкажіть трафарет для відкриття. Виріжте зображення шару і вставте знову за допомогою поєднання клавіш Ctrl + X і Ctrl + V.
5
Вирізавши шар і вставивши його назад, ви побачите, як у вікні шарів з'явився рядок плаваючого виділення. Клацніть на ньому правою кнопкою і натисніть "Прикріпити шар». На фотографії з'явиться трафарет пазла, нанесений пунктиром, і це виділення перебуватиме в масці шару фотографії.
6
Клацніть на маску шару, виберіть інструмент чарівної палички і виділіть один фрагмент пазла в лівому верхньому кутку. Клацніть зображення фотографії в рядку шару, щоб вийти з режиму маски, зайдіть в меню фільтрів і виберіть «Декор> Додати фаску». Вкажіть товщину фаски 10 і зніміть галочку з пункту «Працювати з копією», після чого натисніть ОК. Ви побачите, як фрагмент пазла став об'ємним.
7
Виріжте фрагмент і знову вставте його, щоб знову отримати в розділі верств плаваюче виділення. Правою кнопкою натисніть на нього і створіть новий шар. Поверніть фрагмент пазла на те місце фотографії, де він був спочатку і проробляйте всі ці дії з іншими фрагментами пазла на фотографії.
8
Після того, як всі фрагменти будуть оброблені, видаліть первісний шар і робіть колаж - пересувайте фрагменти, збирайте їх в загальне фото і міняйте їх розташування так, як захочете.