Як влаштувати вечірку для дітей. скачати гру вгадай мелодію для дітей.

Зараз вже минули ті часи, коли дитяче свято полягав у чинном восседаніі за столом і поїданні дітьми запропонованих частувань. Сучасні просунуті діти хочуть, щоб їх дивували і розважали, а для цього потрібно влаштувати веселу дитячу вечірку .
Інструкція
1
Створіть барвисті оригінальні запрошення на дитячу вечірку . Зробити це можна за допомогою шаблонів, які у величезній кількості є в інтернеті. Порадьтеся з дитиною, які саме малюнки і текст повинні бути на запрошенні, роздрукуйте все це на кольоровому принтері і відішліть гостям. Барвисті запрошення самі по собі налаштують дітей на святковий лад і додадуть веселий настрій, відповідне вечірці для дітей.
2
Підберіть підходящу дитячу музику. При цьому також враховуйте смаки винуватця торжества, він може підказати які саме пісеньки подобаються його друзям. Музичні треки та кліпи можна теж завантажити в мережі Інтернет.
3
Замовте великий красивий торт, або спечіть його самостійно, якщо вмієте. Не використовуйте для прикраси торта банальні фрукти і трояндочки - це діти порахують нудним. Краще прикрасити торт їстівними фігурками і кумедними написами
4
Зробіть замовлення і в якості солодкого частування піднесіть дітям сюрприз - шоколадний фонтан. Вони бувають як класичного темного кольору, так і білого, рожевого, жовтого та інших. Вмочати часточки фруктів в поточний каскадом рідкий шоколад - особливе задоволення для будь-якої дитини. Ще більше задоволення - з'їдати вийшло ласощі.
5
Запропонуйте дітям в якості розваги прикрасити печиво. Для цього потрібно запастися великими плоскими печивом, щоб на них зручно було малювати. Розставте на столі мисочки з готовою глазур'ю (її теж можна купити готову), дрібними цукатами і цукровими кульками. Надайте дітям повну свободу дій, нехай проявлять свою фантазію, розмальовуючи печиво на свій смак. Результат праць потім можна буде з'їсти або віднести додому і похвалитися батькам.
6
Влаштуйте квест під назвою «Полювання за піратськими скарбами». При цьому можна нарядити дітей в піратські капелюхи і бандани, намалювати вуса. Заздалегідь намалюйте карту скарбів, придумайте нескладні загадки і завдання, в результаті своїх пошуків діти повинні виявити скриня зі скарбами - різними дрібними солодощами та сувенірами, які можна розділити порівну між усіма учасниками гри.
7
Організуйте з дітьми гру «Вгадай мелодію». Для цього розбийте всіх учасників на команди і запропонуйте їм вгадувати популярні дитячі мелодії. Для конкурсу потрібно буде підготувати уривки з дитячих мелодій тривалістю близько 5 секунд. Обов'язково приготуйте призи, у тому числі і для переможених команд.
8
Згадайте про старовинну гру в «фанти». У дітей з фантазією завжди повний порядок, так що грати в цю гру їм здасться весело і цікаво.