Як зняти відеокарту у ноутбука.

В ноутбуках зустрічаються два типи відеокарт: інтегрована і дискретна. Другий тип працює за рахунок центрального процесора. Самостійна заміна цього відеоадаптера вкрай не бажана.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - пінцет.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно замінити дискретну відеокарту, то для початку підберіть їй заміну. Ви можете використовувати аналогічну модель або вибрати будь-яку іншу, сумісну з вашим ноутбуком. Врахуйте, що крім визначення типу слота материнської плати, до якого кріпиться відеокарта, необхідно звернути увагу на її розмір.
2
Вимкніть ноутбук і переверніть його. Відкрутіть всі потрібні шурупи, щоб зняти нижню кришку. Іноді слід відкрутити навіть ті шурупи, які, як це може здатися на перший погляд, призначені для закріплення додаткових кришок. Вийміть попередньо легко від'єднуються деталі: жорсткий диск і оперативну пам'ять.
3
Тепер акуратно підніміть нижню панель ноутбука. Знайдіть шлейфи та кабелі, що йдуть до неї від материнської плати або інших пристроїв. Акуратно від'єднайте їх, використовуючи для цього пінцет. Запам'ятайте порти, до яких підключалися дані кабелі. В іншому випадку, після складання ноутбука можуть не працювати деякі функції.
4
Тепер знайдіть дискретну відеокарту і від'єднайте її від материнської плати. Зазвичай для цього потрібно відкрити засувку. Встановіть в даний слот новий відеоадаптер. Переконайтеся в тому, що він не завадить правильному закриття ноутбука.
5
Тепер встановіть на місце нижню кришку ноутбука. Підключіть раніше від'єднані шлейфи, використовуючи пінцет. Прикрутите назад всі раніше витягнуті шурупи. Увімкніть ноутбук і дочекайтеся завантаження операційної системи. Якщо ви встановили відеокарту, ідентичну попередньої, то дочекайтеся визначення нового пристрою.
6
Якщо ж ви підключили іншу модель відеоадаптера, то обов'язково встановіть нове програмне забезпечення та драйвери. Це необхідно для стабільної роботи нової відеокарти. Перевірте температурні датчики і переконайтеся в тому, що температура нового відеоадаптера коливається в допустимому діапазоні.