Як лікувати пронос у новонароджених. У новонароджених Панос.

Новонароджені діти часто страждають розладом кишечника, одним з ознак якого є пронос . Але щоб його лікувати, необхідно знати причину, оскільки рідкий стілець може бути через харчування, кишкової інфекції і від дії вірусів, наприклад, під час грипу.
Інструкція
1
Не лікуйте пронос у новонародженого самостійно, особливо антибіотиками. Це може змінити симптоматику захворювання і викликати в майбутньому хронічний перебіг невиявленої хвороби. Більш того, якщо причина пронос а в кишкових інфекціях, здоров'ю і життю малюка може загрожувати серйозна небезпека. Особливо приймайте це до уваги, якщо пронос супроводжується високою температурою (39? С і вище) і частим рідким стільцем (до 10-12 разів на добу).
2
Використовуйте для лікування пронос а у новонародженого медикаментозну терапію, призначену лікарем після проведення лабораторних досліджень. Домашні ж кошти для лікування пронос а застосовуйте як додаткові заходи до основного лікування.
3
З моменту початку пронос а постарайтеся не годувати дитину протягом 6-12 годин. Викличте лікаря і до його приходу вживайте заходів щодо запобігання зневоднення у новонародженого. Для цього часто і потроху давайте малюкові води (120-150 мл на 1 кг ваги до 6 місяців і 100 мл з 6 місяців і старше).
4
Під час пронос а малюк втрачає не тільки корисні речовини, але і сили, тому давайте малюкові 5-відсоткову глюкозу або злегка підсолоджену воду (не солодку).
5
Якщо пронос у новонародженого супроводжується температурою, не збивайте її, поки вона тримається в межах 38? С. Температура є показником боротьби організму з можливою інфекцією, яку кишечник за допомогою пронос а виводить назовні. В цьому випадку також застосовуйте заходи щодо запобігання зневоднення.
6
Якщо малюк знаходиться на грудному вигодовуванні, годуйте його після утримання від їжі тільки грудним молоком, без будь-яких соків і пюре. При штучному вигодовуванні замініть молочну суміш лікувальної (за призначенням лікаря) і давайте маленькими порціями (після перерви в годуванні почніть з половини обсягу). А щоб малюк ними наїдався, зробіть в соску дуже маленьку дірочку.
7
Слідкуйте за своїм раціоном харчування. При грудному годуванні його похибки можуть бути основною причиною пронос а. Виключіть всі продукти, що викликають газоутворення або сприяють йому. Це будь-які кондитерські вироби, картопля, молоко, білий хліб, бобові, капуста, виноград, диня, груші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J00Wr4eDHAI
Корисна порада
При проносі, викликаним неправильним харчуванням, особливого лікування не потрібно. І при дотриманні дієти нормалізація порушеної функції кишечника відбувається досить швидко. Однак через втрачених вітамінів і мінералів малюкові призначають вітамінотерапію і відновлення мікрофлори кишечника.