Як відкрити салон квітів.

Квітковий бізнес завжди має високі показники попиту з різкими підйомами в святкові дні. Салон квітів заробляє не тільки на продажу букетів, але й на спектрі додаткових послуг, таких як оформлення свят , ландшафтний і інтер'єрний дизайн, що, природно, робить даний напрямок діяльності ще більш привабливим.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - співробітники;
  • - постачальники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для успішної організації будь-якої справи потрібен докладний бізнес-план. Розрахуйте в ньому ваші витрати і майбутні доходи з урахуванням аналізу споживчого ринку.
2
Зареєструйте фірму в податковій інспекції. Досить буде стати індивідуальним підприємцем.
3
Підберіть приміщення. Воно повинно знаходитися в багатолюдному місці, мати зручний підхід і під'їзд. Його можна купити або орендувати.
4
Визначтеся з асортиментом реалізованої продукції і наданих послуг. Ви можете продавати живі зрізані квіти, композиції з них, квіти в горщиках і самі горщики, добрива, пакувальні матеріали, сувенірну продукцію. Своїм клієнтам ви можете запропонувати послуги з доставки букетів, оформлення торжеств живими квітами, ландшафтному та інтер'єрного дизайну. На всі надані послуги у вас повинен бути прайс-лист.
5
Для організації салону квітів буде потрібно зробити в приміщенні стильний і функціональний ремонт. Встановіть в торговому залі стелажі, стійки і гірки для букетів, ваз із квітами та супутніх товарів. Обов'язкова наявність холодильних камер і шаф для зберігання квітів. Також можуть знадобитися робочий стіл і інструменти для флористів, комп'ютер для дизайнера.
6
Домовтеся з постачальниками. Зазвичай закупівлі свіжих квітів виробляються 2-3 рази на тиждень, тому достатньо буде пари компаній для співпраці.
7
Найміть співробітників. Залежно від спектра послуг, що надаються вам можуть знадобитися квітів оди, флористи, дизайнери. Бажано, щоб персонал мав успішний досвід роботи на аналогічних посадах. Обов'язки фахівця із закупівель, продавця, адміністратора торгового залу на початку роботи салону ви можете взяти на себе або розподілити на інших співробітників. Послуги водія, вантажника, прибиральниці, бухгалтера вам можуть надавати спеціалізовані фірми.
8
Подбайте про рекламу салону. Додайте оголошення в місцевих ЗМІ, плакати, листівки, буклети, візитки в місцях скупчення ваших потенційних клієнтів. Не забувайте про різні маркетингові акції та надання знижок потенційним клієнтам.
Якщо ви бажаєте відкрити гарний бізнес, то подумайте про відкриття квіткового магазина . Квіти - це не тільки мистецтво, а також велика праця і робота з швидко псуються товаром. І якщо ви готові докласти максимум зусиль, то вас чекає дуже хороша прибуток.
Інструкція
1
Для початку ви повинні підібрати місце, де будете відкривати свій магазин квітів. Краще шукати приміщення, яке здають в оренду для роздрібного магазина . Але можете і відкрити окремо стоїть павільйон-магазин. Однак на це може піти багато коштів і часу. Не варто забувати і про розташування вашого магазина - воно теж важливо. Бажано відкрити його в такому місці, де є наявність офісних будівель, зупинок громадського транспорту, станцій метро або великої кількості житлових будинків, а також воно повинно мати зручну парковку.
2
Коли вирішиться питання з місцем, де буде знаходитися магазин, вам буде потрібно закупити необхідне обладнання. Потрібно придбати спеціальні холодильники, стелажі, полички і столи для оформлення букетів. Потім ви повинні підібрати персонал. Краще набрати висококласних фахівців, які будуть вміти складати дизайнерські букети та композиції зі свіжих і сухих квітів, а так само давати професійні консультації покупцям. Таких фахівців готують курси флористики. Але, далеко не кожен чоловік, який закінчив їх, може робити дійсно флористичні шедеври. Тому краще візьміть флористів-дизайнерів з досвідом роботи.
3
Головний і відповідальний момент це вибір асортименту і постачання квітів. Ви можете зважитися закуповувати квіти самостійно. Або скористатися послугами компанії, яка займається оптовими поставками квітів давно і професійно. Також необхідно налагодити зв'язки з імпортними постачальниками. Вибір у них величезний і якість товару дуже хороше. Для початку замовляйте мінімальні партії (по 25-30 штук) адже квіти - товар примхливий і недовговічний. Можна ввести в асортимент рослини в горщиках, листівки, сувеніри. Все це так само користується успіхом. До того ж вам будуть потрібні витратні матеріали - обгортковий папір, стрічки, плівка, пакувальні пакети. Не забувайте збільшувати свій запас товарів напередодні таких свят як: 8 березня, 14 лютого, 1 вересня, 9 травня, шкільні іспити, випускні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7lSmnX9dRz8