Як зробити кукурудзяні палички. Як приготувати кукурудзяні палички.

Незважаючи на те, що в сучасній кухні є численна побутова техніка, за допомогою якої можна приготувати практично все, кукурудзяні палички ставляться до того ласощів, приготувати яке вдома досить складно. Причина в тому, що доводиться дотримуватися особливий температурний і вологісний режими, а також враховувати атмосферні умови. У промислових масштабах виготовлення кукурудзяних паличок проходить в декілька етапів, які проводяться під суворим контролем.
Вам знадобиться
  • кукурудзяна крупа
  • Розмелювальний апарат
  • екструдер
  • кондиціонер
  • ємність для зберігання готових паличок
  • цукрова пудра
  • рослинні масла (на вибір)
  • какао-порошок для посипання паличок.
Інструкція
1
Підготуйте кукурудзяну крупу, розмели її на кавомолці або в помолочном апараті. Крупинки повинні бути однакового розміру, тому що від цього залежить процес спінювання маси, з якої виготовляються палички . Якщо крупа буде неякісно змолоти, то в момент приготування тіста вона утворює собою грудки і буде постійно подгорать в екструзійному апараті.
2
Завантажте крупу в кондиціонер (шнековий). У ньому помеленої крупа повинна змішуватися з теплою підсоленою водою протягом 3-4 хвилин. Після цього на постійній швидкості крупа повинна перемішуватися до повного розбивання приблизно 3 години. На цьому етапі важливо, щоб в кондиціонері підтримувалася постійна вологість на позначці 25%. Зволожена крупа засипається в екструдер, там вона повинна нагрітися до температури 200 ° С. Варто відзначити, що важливо зростання тиску, що дозволяє створити з крупи пластичну гарячу масу. Пари води і тиск шнекового апарату видавлюють масу, тиск в якій при видавлюванні немов розриває кукурудзяну паличку. Ніж, укріплений на рухомому механізмі, зрізує тісто через рівну відстань, палички сушаться в спеціальному приймальнику до 5% вологи.
3
Проведіть процес глазурування. Для нього краще всього використовувати рослинні олії (соняшникова, рапсова, пальмова та їх суміші). Після змазування паличок маслом і їх перемішування в змішувальний барабан потрібно засипати ті розмолоті інгредієнти, якими будуть глазуруватися палички . Це може бути крабове м'ясо, бекон, білковий збагачувач, цукор, сіль, часник, шоколадна крихта, цукрова пудра і т.д.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що кукурудзяна крупа повинна бути високоякісною, в іншому випадку хороші кукурудзяні палички навряд чи вийдуть. Під час приготування паличок не рекомендується відкривати ємності для їх приготування.
Корисна порада
Сушити кукурудзяні палички за весь цикл приготування рекомендується кілька разів. Це дозволить висушити їх до мінімальної кількості вологи. При цьому потрібно намагатися зробити так, щоб палички не тільки не втратили смак і форму, а й зберігалися досить тривалий термін за умови правильного зберігання. Все порошкові добавки варто додавати невеликими порціями і тільки при попередньому перемішуванні готових кукурудзяних паличок з рослинними оліями. Такий метод дозволить досягти максимально рівномірного покриття.
Кукурудзяні палички - смачне доповнення до чаю, молоку або компоту. Але це ще не все - з готових снеків можна приготувати безліч нескладних десертів, які особливо подобаються дітям. До речі, процес їх виготовлення теж досить захоплюючий і може стати відмінним приводом для спільної творчості і прилучення маляти до кулінарного мистецтва.
Вам знадобиться
  • Тістечка-кулі:
  • 300 г вершкового або молочного ірису;
  • 100 г вершкового масла;
  • 100 г кукурудзяних паличок.
  • Цукерки-асорті:
  • 100 г кукурудзяних паличок;
  • плитка молочного шоколаду;
  • плитка білого шоколаду;
  • 50 г вершкового масла;
  • мигдаль;
  • мигдальна крихта;
  • порошок какао;
  • консервована вишня.
Інструкція
1
З кукурудзяних паличок можна приготувати оригінальні тістечка-кулі. Купіть палички невеликого розміру - з ними десерт буде виглядати гарніше. Налийте в каструлю воли, зверху помістіть глибоку і широку ємність - наприклад, велику миску. В неї викладіть вершкове масло і ірис, звільнений від фантиків.
2
Нагрівайте суміш на водяній бані, постійно помішуючи її дерев'яною лопаткою, поки маса не стане однорідною. Не ставте миску з ірисом НЕ плиту - він моментально пригорить, і десерт буде зіпсований. В гарячу суміш висипте кукурудзяні палички і ретельно розмішайте. Заздалегідь підготуйте плоске блюдо для готових тістечок і глибоку ємність з холодною водою.
3
Починайте ліпити тістечка. Занурте руки в холодну воду, щоб уникнути опіків. Великою ложкою зачерпуйте масу з миски і швидко скатуйте її в невеликі кулі. Розкладайте їх на блюді, стежачи, щоб тістечка не стикалися один з одним. Заповнивши одну тарілку, візьміть іншу. Зачекайте годину або півтора - за цей час ірис повинен затвердіти. Прибирати тістечка на холод не обов'язково.
4
Ще один варіант десерту з кукурудзяних паличок - домашні цукерки-асорті. Розтлумачте палички в ступці, перетворивши їх в дрібну крихту. В одному маленькому сотейнику розтопіть плитку молочного шоколаду і 25 г масла, в іншому - змішайте той кількість масла з білим шоколадом.
5
Зніміть сотейники з вогню. Висипте в них кукурудзяне крихту. Беріть чайною ложкою невеликі порції шоколадної маси і мокрими руками скатуйте її в кульки. Всередину цукерок з молочного шоколаду помістіть по одній консервованої вишні, в цукерки з білого шоколаду покладіть мигдальні горіхи.
6
Приготуйте дві плоскі тарілки. В одну висипте миндальную крупку, в іншу - порошок какао. Цукерки з білого шоколаду акуратно обваляйте в молотом мигдалі і викладіть на тарілку, змащену вершковим маслом. Кульки з молочного шоколаду обсипте порошком какао. Готові цукерки помістіть на пару годин в холодильник. Перед подачею на стіл викладіть їх в гофровані паперові розетки.