Як видалити Доктора Веб.

Доктор Веб є одним з найбільш популярних антивірусів, так як він забезпечує високий ступінь захисту комп'ютера від шкідливих програм. Але іноді виникає необхідність його видалити. Може, ви просто захочете повернутися до колишньої антивірусній програмі, або ж вам необхідно його перевстановити.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - антивірус Доктор Веб;
  • - програма TuneUp Utilities.
Інструкція
1
Існує декілька способів видалення Dr.Web з комп'ютера. Залежно від версії програми, перший спосіб видалення може підійти не всім. Натисніть «Пуск». Далі відшукайте рядок "Всі програми". В програмах, відповідно, знайдіть Dr.Web, а потім виберіть «Видалити». Видаляєте програму, керуючись підказками "Майстра". Після видалення Dr.Web обов'язково перезавантажте комп'ютер.
2
Наступний спосіб видалення - це використання компонента операційної системи «Установка та видалення програм». Відкрийте панель управління і виберіть цей компонент. Залежно від операційної системи та виду меню, він може перебувати в різних категоріях панелі управління. Далі в списку програм відшукайте Dr.Web і виберіть «Видалити». Після цього перезавантажуєте комп'ютер.
3
Якщо в процесі видалення відбувається помилка і програма не вилучається (може і таке статися), то вам підійде такий спосіб. Скачайте з інтернету програму TuneUp Utilities. Можна знайти безкоштовну пробну версію. Встановіть програму на комп'ютер і запустіть. Після її першого запуску вам доведеться трохи почекати, поки відбувається сканування системи.
4
Після цього можна виправити виявлені в операційної системи проблеми, для цього натисніть "Виправити". Після завершення процесу оптимізації системи та виправлення проблем ви потрапите в основне меню програми. В меню виберіть вкладку «Оптимізація системи», потім - функцію «Вилучення непотрібних програм». Знайдіть у списку Dr.Web і натисніть по програмі правою кнопкою мишки. Далі в меню оберіть «Видалити».
5
В основному, видалення відбувається повністю автоматично, але іноді потрібно вибрати деякі параметри. Якщо виникне вікно з вибором параметрів видалення, то відзначте потрібні пункти. Наприклад, можна видалити або залишити настройки програми та інші параметри.