Як робити фокус. Як навчитися фокусів.

Багато людей не відмовилися б хоч раз у житті опинитися в ролі чарівника і вразити оточуючих. Це бажання цілком здійсненно. Спробуйте показати друзям нескладний фокус . Як його робити?
Вам знадобиться
  • - хустка;
  • - дріт;
  • - ложка;
  • - нитки і голка.
Інструкція
1
Приготуйте заздалегідь реквізит. Візьміть носову хустку з прошитої кромкою. Всередину цієї кромки близько одного з кутів сховайте невеликий, близько 7 см, шматок твердого дроту. Зафіксуйте її нитками, щоб не рухалася. Складіть хустку і приберіть в кишеню. Для фокус а вам також знадобиться металева ложка будь-якого розміру.
2
Починайте робити фокус . Скажіть приятелям, що можете прямо на їх очах зловити маленьке прівіденіt і замкнути його в хустці. Розкладіть підготовлений хустку на столі так, щоб кут з дротом був направлений в сторону глядачів. Підверніть його і два сусідніх кута в центр хустки так, щоб вийшов відкритий з вашого боку кишеньку.
3
Зробіть правою рукою кілька пасів, стисніть долоню і оголосіть, що тільки що спіймали «привид». Акуратно підніміть три складених разом куточка кишені лівою рукою і зробіть вигляд, що правою випускаєте туди привид.
4
Поки права рука знаходиться в кишені, обережно поставте вертикально приготовлену дріт. Утримувана вагою тканини, вона повинна стояти досить стійко. Переконайтеся в цьому і прибирайте руки від хустки. Наостанок загорніть і четвертий край хустки так, ніби «замикаєте» щось всередині.
5
Загальне враження повинне створитися таке, ніби всередині хустки дійсно щось є. Покладіть долоню на верхівку дроту і злегка натисніть. Постарайтеся її не впустити.
6
Остаточний ефект присутності в хустці чогось стороннього дасть легке постукування ложкою по кінця дроту. Звук удару повинен переконати глядачів у тому, що ви дійсно зловили привид. Потім різко розкрийте хустку і дайте йому втекти. Покажіть, що в руках і хустці нічого немає.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OQ36RxCPTwc
Корисна порада
Щоб уславитися справжнім ілюзіоністом, завжди дотримуйтеся декількох правил. По-перше, ніколи не відкривайте секрет фокусу. Зберігши таємницю, ви збережете і інтерес до вашої персони. По-друге, перед демонстрацією кожен фокус потрібно ретельно репетирувати - він повинен виходити завжди. Щоб краще бачити, яке враження фокус виробляє, репетируйте його перед дзеркалом. По-третє, ніколи не повторюйте фокус двічі, інакше глядачі можуть здогадатися про його секреті. Тільки дотримуючись ці правила, ви зможете прославитися серед друзів як справжній чарівник.