Як повернути зображення дзеркально. намалювати фрактали.

Прийом дзеркального відображення часто застосовується для створення ефекту віддзеркалення або для створення візерунків. В редакторі Photoshop дзеркальний поворот зображення можна виконати за допомогою однієї команди.
Інструкція
1
Відкрийте зображення , яке збираєтеся дзеркально відображати, в графічному редакторі, перетягнувши файл у вікно Photoshop або скориставшись гарячими клавішами Ctrl + O.
2
Продублируйте шар з зображення м командою Dublicate Layer («Дублювати шар») з меню Layer («Шар»). Це необхідно зробити, щоб отримати шар, до якого можна застосувати трансформацію. Якщо ви віддаєте перевагу залишити в документі тільки одні шар, використовуйте команду Layer From Background («Шар з фону») групи New («Новий») меню Layer («Шар»). Те ж саме вийде, якщо правою кнопкою мишки клікнути по фоновому шару в палітрі Layers («Шари») і вибрати в меню опцію Layer From Background («Шар з фону»). Клацніть по кнопці ОК у вікні. Тепер єдиний шар, який існує у відкритому документі готовий для редагування.
3
Трансформуйте зображення . Щоб це зробити, виберіть команду Flip Horizontal («Відбити по горизонталі») з групи Transform («Трансформувати») меню Edit («Редагувати»). Якщо вам потрібна вертикальне відображення, використовуйте команду Flip Vertical («Відбити по вертикалі») з тієї ж групи Transform («Трансформувати»). Послідовне застосування цих команд дасть вам об'єкт, відбитий по вертикалі і горизонталі.
4
Можете виконати цю трансформацію вручну. Для цього скористайтеся командою Free Transform («Вільна трансформація») меню Edit («Редагувати»). Перетягніть за допомогою миші нижню межу рамки трансформування на місце верхньої, а верхню - на місце нижньої. Ви отримаєте об'єкт, відбитий по вертікалі.Точно так же виконується відображення по горизонталі, тільки в цьому випадку вам доведеться міняти місцями ліву і праву кордону рамки. Застосуйте трансформацію натисканням клавіші Enter.
5
Збережіть відбите зображення в файл jpg командою Save As («Зберегти як») з меню File («Файл»). При налаштуванні опцій збереження вкажіть ім'я файлу, що відрізняється від початкового.