Як поставити пароль на точку доступу. Як зробити безпечним підключення до інтернету.

Сучасні технології дозволяють розвести інтернет відразу на кілька комп'ютерів, підключившись тільки до одного провайдера і не обплутуючи все приміщення проводами. Це можна зробити за допомогою маршрутизатора. Однак щоб швидкість вашого інтернет-з'єднання залишалася високою, а саме воно було безпечним, необхідно захистити паролем точку доступу.
Інструкція
1
У більшості роутерів передбачена можливість захисту доступу паролем. Налаштуйте цю функцію одночасно з налаштуванням маршрутизатора, щоб не дати зловмисникам і шансу користуватися вашим інтернетом.
2
Для того щоб створити точку доступу з можливістю підключення до інтернету, дотримуйтесь інструкції. Приєднаєте до маршрутизатора два дроти - один від проведеного інтернету (він залишиться в роутере після закінчення налаштувань), а другий повинен з'єднати його з комп'ютером через LAN-порт. Для цього використовуйте виту пару, яка, як правило, йде в комплекті з роутером.
3
Перед початком настройки маршрутизатора збережіть в окремий файл або випишіть налаштування прямого підключення комп'ютера до мережі інтернет. Для цього знайдіть значок підключення до інтернету (знаходиться в правому нижньому кутку і виглядає як два з'єднаних комп'ютера або драбинка, що показує рівень сигналу) і клацніть по ньому. У спливаючому вікні знайдіть в самому низу вкладку "Центр управління мережами і загальним доступом".
4
Клацніть на цю вкладку - перед вами відкриється вікно, що відображає всі з'єднання, підключені на вашому комп'ютері. У лівій частині вікна знайдіть пункт меню "Зміна параметрів адаптера", клацніть по ньому. У новому вікні знайдіть значок підключення вашого інтернету і відкрийте спливаюче меню, клацнувши правою кнопкою миші. Виберіть закладку "Властивості", а потім "Протокол версії 4". Перепишіть всі дані з цього вікна - вони будуть необхідні для підключення маршрутизатора безпосередньо.
5
Відкрийте ваш браузер і введіть ip маршрутизатора прямо в адресний рядок. Введіть заводські логін і пароль (вони повинні бути вказані в документах роутера або в договорі з інтернет-провайдером). Знайдіть вкладку Internet Setup. Тут вам і доведеться ввести дані настройки, які ви виписали.
6
Знайдіть вкладку "Налаштування безпеки". Задайте ім'я для вашої точки доступу і створіть пароль для неї. Трохи нижче буде розташована вкладка "Налаштування безпеки мережі", де ви також повинні написати ім'я та пароль для точки доступу, а також вибрати тип шифрування даних (рекомендується WPA-PSK або WPA2 -PSK) для того, щоб бажаючі підключитися не змогли підібрати пароль . Пам'ятайте, що в паролі краще використовувати як числові, так і буквені дані, все не менше 6-8 символів.
7
Тепер, коли ваш комп'ютер знайде необхідне підключення, клацніть по ньому. У вікні, введіть пароль . Інтернет буде доступний тільки вам і тому, кому ви вважаєте за потрібне повідомити пароль .