Як вивчитися на масажиста. Як вивчитися через інтернет на масажиста.

Професія масажиста є досить затребуваною і популярною. Хороший масажист ніколи не залишиться без роботи, його із задоволенням запросять як в медустанови, так і в масажні салони, лазні та сауни. І хоча оволодіння всіма тонкощами мистецтва масажу займає роки, отримати спеціальність масажиста досить просто.
Інструкція
1
Насамперед, слід знати, що для роботи масажистом в медичних установах знадобиться хоча б мінімальне медичну освіту. Диплом про медичну освіту попросять пред'явити і у відомих масажних салонах. Хороший масажист просто зобов'язаний досконало знати анатомію людини, розуміти причини розвитку захворювань і розбиратися в методах їх лікування. У певних випадках масаж є самостійним видом терапії, в інших - додатковим, проведеним на тлі основного лікування. Розбираючись у всіх цих нюансах, масажист може вибрати для кожного пацієнта найбільш оптимальний режим лікування.
2
Отримати професію масажиста можна кількома способами. Перший і самий надійний - пройти відповідне навчання при медичному інституті або училище. Після закінчення навчання видається диплом державного зразка, найбільш відзначилися студентам може бути надана допомога в працевлаштуванні.
3
Ще один варіант - пройти навчання в одній зі спеціалізованих шкіл. Рекламу шкіл масажу легко знайти в інтернеті, але до вибору місця навчання треба підходити дуже уважно. Поцікавтеся, скільки років ця установа працює в сфері надання освітніх послуг, якщо менше року, краще пошукати інший варіант.Обращайте увагу на те, в якому місці відбувається навчання, чи є для цього відповідні умови. Якісне навчання може бути тільки в тому випадку, якщо надає дані послуги установа має в своєму розпорядженні необхідної матеріально-технічною базою. Саме тому навчання краще проходити при діючих медичних установах, в цьому випадку ви отримаєте найбільш повні знання.
4
Найшвидший спосіб отримати «корочки» масажиста складається у відвідуванні короткострокових спеціалізованих курсів. Такі курси можуть займати дуже мало часу, при цьому не варто розраховувати на отримання серйозних знань. Головною метою занять у даному випадку є отримання документа, що дозволяє надавати послуги масажу. При такому навчанні вам, швидше за все, видадуть НЕ диплом державного зразка, а свідоцтво або сертифікат. У серйозна установа вас з ним не візьмуть, але ви цілком зможете надавати послуги масажу на дому або влаштуватися на роботу в не надто вибагливий масажний салон, лазню або сауну.
Зверніть увагу
Вартість навчання теж може бути дуже різною, від 5-10 до 30-50 тисяч рублів. В даному випадку ціна не є визначальним фактором - можна отримати гарну освіту за досить невеликі гроші і погане за значну суму. Перед тим, як вибрати місце навчання, постарайтеся знайти відгуки про нього тих, хто вже пройшов курс навчання.