Як за всіма правилами підбираються окуляри.

Окуляри можуть стати відмінним аксесуаром, гармонійно доповнює образ і підкреслює риси обличчя. Однак якщо поставитися до покупки без належної серйозності, шкода може бути завдана не лише вашій зовнішності, а й здоров'ю. Неправильно підібрані окуляри можуть привести до зниження гостроти зору, головного болю, швидкої стомлюваності і кровотеч з носа.
Інструкція
1
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені лінзи. Пластик підійде дітям, спортсменам і людям які ведуть активний спосіб життя. Окуляри з пластиковими лінзами легше, менше запотівають на морозі. Однак на їх поверхні швидко утворюються подряпини, через що вона стає каламутною. Тому термін служби пластику досить короткий. Скляні лінзи більш довговічні. Основна їх гідність - високі оптичні властивості, завдяки яким контури і обриси фігур видно набагато чіткіше і ясніше. Коштують такі окуляри на порядок дорожче.
2
Оберіть покриття. Щоб уникнути відблисків і захистити очі від ультрафіолетового випромінювання, краще купувати лінзи з спеціальними відбивають і захисними покриттями. Якщо очі дуже чутливі до яскравого світла, то варто і зовсім вибрати спеціальні поляризаційні лінзи, яке володіють як антивідблиску, так і захисним ефектом. Крім того, існує так зване гидрофобное покриття, яке робить лінзу стійкою до забруднень, оберігаючи її від вологи і пилу, а також полегшує очищення. Щоб продовжити життя пластиковим лінз, на їх поверхню наносять зміцнювальний покриття, що дозволяє уникнути подряпин і відколів.
3
Визначтеся з оправою. «Лісочка» підійде тим, хто не хоче, щоб окуляри виділялися на обличчі. Якщо ж ви, навпаки, хочете зробити їх в частиною свого образу, то варто вибрати витончену металеву або яскраву пластикову оправу. Форму і розмір її варто підбирати, враховуючи особливості зовнішності. Так, важке підборіддя врівноважить прямокутна форма очок. Людям з круглим або квадратним обличчям варто віддати перевагу овальну, досить велику оправу темного кольору. Вона допоможе вигідно обіграти великі риси. Володарям правильної форми обличчя підійде будь оправа, проте не варто захоплюватися надто громіздкими екземплярами: вони додають вік.