Як привести в порядок живіт.

Плоский живіт - це дуже зручно. Він не звисає над ременем улюблених джинсів, його не соромно показати на пляжі або в спортзалі. На красивий живіт з ніжністю дивляться представники протилежної статі. Міцні м'язи живіт а захищають внутрішні органи, підтримують поперек і допомагають правильно дихати. Одним словом, приводів привести в порядок свій прес більш ніж достатньо.
Вам знадобиться
  • - Масажер;
  • - гімнастичний килимок.
Інструкція
1
Робіть масаж передньої стінки живіт а. Використовуйте для цього жорстку щітку для тіла або пластиковий масажер. Ваша головна мета - домогтися почервоніння шкіри і відчуття тепла в м'язах. В відсутність щітки або масажера робіть масаж самостійно. Почніть з погладжування, які плавно перейдуть в натиснення, потім сильні щипки. І знову погладжування. Не шкодуйте себе, уявіть, що ви по шматочку відриваєте ненависний жир, і з кожним болючим щипком жировий прошарок стає менше. Це дійсно так - активний масаж розбиває жирові клітини, підвищує тонус м'язів і робить шкіру більш підтягнутою.
2
Ляжте на спину на гімнастичний килимок. Ноги зігніть в колінах, злегка розставте. П'яти щільно стоять на підлозі. Витягніть руки вперед між колін і тягніть корпус за ними, намагаючись відірвати плечі і лопатки від килимка. Чи не притискайте підборіддя до грудей, погляд повинен бути спрямований у бік руху рук. Зробіть два підходи по 10-12 повторень.
3
Ляжте на спину на гімнастичний килимок. Прямі руки відведіть за спину. Відірвіть плечі і лопатки від підлоги, одночасно з цим підійміть ноги, зігнуті в колінах. Стегна повинні бути перпендикулярно підлозі. Затримайтеся на один рахунок і повільно поверніться у вихідне положення. Слідкуйте, щоб поперек не відривалася від килимка. Виконайте три підходи по 15 повторень.
4
Ляжте на гімнастичний килимок правим боком. Ноги з'єднані і випрямлені. Стопи лежать одна на іншій. Зробіть упор на передпліччя правої руки і злегка підніміть верхню частину корпусу. Одночасно піднімайте вгору обидві ноги, не розводьте стопи. Повинні працювати косі м'язи преса. Виконайте два підходи по 20 повторень.
5
Додайте аеробні тренування, щоб стимулювати спалювання жиру в організмі. Без цього навіть найміцніші м'язи преса будуть приховані під надлишками жирової тканини, яка так легко відкладається саме в цій області. Виконуйте Тридцятихвилинні пробіжки через день. Спалюванню жиру сприяють тільки регулярні аеробні заняття, тоді процес буде йти безперервно.
6
Не розраховуйте на швидкий успіх. Мускулатура преса ставиться до повільним м'язам. Вони не піддаються моментальної прокачуванні з інтенсивними навантаженнями. Робота повинна вестися регулярно в середньому темпі. Будь перерву більше ніж на два тренування, відкине вас до того місця, з якого ви почали.