Як перевірити справжність перлів.

Багато туристів, опинившись в тій чи іншій країні, намагаються купити сувеніри та різноманітні прикраси, у тому числі з перлів . Такі прикраси надають своєму власникові більше елегантності і благородства. Але в даний час технології у виготовленні біжутерії стали настільки розвиненими, що навіть досвідченому фахівцеві часом буває складно визначити справжність перлів . Так як же перевірити істинність цієї краси і не стати обдуреним покупцем?
Інструкція
1
Слід сказати кілька слів про відмінності між природним перлами і його підробкою. Справжній перли утворюється шляхом потрапляння піщинки всередину раковини молюска, який реагує на потрапляння стороннього тіла і починає огортати його своїм перламутром. Цей процес навчилися імітувати, поміщаючи всередину раковини намистину, яку витягують через деякий час, уже злегка покриту перламутром. Буває, намистинку просто покривають перламутровим лаком і продають в якості натурального перлів .
2
Якщо продавець стверджує, що перли натуральний, обов'язково вимагайте довідку про ідентифікацію, вона повинна бути складена відомою і солідної лабораторією з відповідними печатками. Так, для підтвердження його достовірності перли піддають рентгенівському обстеженню. Існують і більш прості народні методи, які допоможуть вам відрізнити підробку від перлини. Справжня перлина досить важка, чого не можна сказати про штучне матеріалі. Якщо перлини обережно потерти одна об одну біля вуха, то повинен виникнути звук труться піску.
3
Можете перевірити продавця перлів на страх. Візьміть перли і запропонуйте підпалити його, натуральний продукт не повинен плавитися. Швидше за все, продавець злякається за зіпсований товар і скаже вам всю правду про його достовірність.
4
Якщо упустити справжню перлину на тверду і гладку поверхню з висоти півметра, то вона спрацює як м'ячик для пінг-понгу, тобто відскочить від поверхні і почне стрибати. Підроблений перли володіє низькою щільністю і практично не зможе підстрибнути.
5
Існує ще один спосіб, завдяки якому можна перевірити справжність перлів . Акуратно проведіть перлиною по своїм зубам. Її поверхня повинна бути трохи шорсткою. Поверхня підробки абсолютно гладка, як скельце. Ні в якому разі не намагайтеся розкусити цей предмет, побережіть свої зуби.
6
Справжній перли залишається завжди холодним, навіть у саму жарку погоду. Надівши намиста, ви завжди відчуєте приємну прохолоду від натурального перлів . Цього не можна сказати про підробку.
Протягом багатьох століть перли є символом елегантності і природної краси. Цей коштовний камінь органічного походження за популярністю зіставимо з діамантами, смарагдами та рубінами. Перли може бути натуральним, штучним і культивованими (вирощеним за участю людини).
Інструкція
1
Наведіть довідки про виробника прикраси, яке ви збираєтеся придбати. Пам'ятайте, що низька ціна - привід відмовитися від покупки. Якісний натуральний перли коштує дуже дорого. Попросіть продавця надати документи, що підтверджують справжність перлів. Натуральні перли не підлягає обов'язковій сертифікації, тому вам можуть видати лише сертифікат якості, завірений печаткою компанії. У ньому мають бути вказані такі характеристики: найменування та артикул виробу, матеріал, з якого воно виготовлене, країна походження, спосіб виробництва, клас перлів, його блиск, колір, форма і діаметр перлин.
2
Замовте гемологічну експертизу вироби. Визначення дійсності перлів є одним з найбільш затребуваних напрямків на ринку експертиз. Великі лабораторії розташовують сучасним рентгенівським обладнанням, яке дозволяє провести точну ідентифікацію та діагностику перлів, не заподіявши камінню ніякої шкоди. Досвідчені геммологи допоможуть визначити справжність кольору каменя, що особливо актуально при купівлі дорогого чорного або золотистого перлів. Якщо зробити експертизу немає можливості, зверніться за консультацією до оцінювача ювелірних виробів.
3
Визначте справжність перлів за допомогою народних способів. Штучні перлини, порожнисті усередині, значно легше натуральних, а гематитові, навпаки, важче. Розгляньте під збільшенням внутрішню структуру каменю через просвердлені отвори: занадто гладка поверхня відразу ж видасть імітацію. Справжні перли залишається прохолодним навіть у саму жарку погоду.Подлінная перлина, що впала на тверду поверхню, на відміну від імітації, буде високо підстрибувати. Піднесіть перлинки до вуха і потріть їх між собою: якщо камені справжні, ви почуєте звук труться піску. Злегка проведіть перлиною по зубах. Штучні перли буде при цьому огидно скрипіти. Поверхня перлини не повинна бути ідеально гладкою, як скло.
Корисна порада
Щоб вибрати якісну імітацію, піднесіть перлину до рота: якщо при цьому ви відчуєте холод, значить, перед вами скло, а не дешева підробка з пластмаси.