Як зв'язати красиву квітку. нескладні великі сніжинки гачком.

Квіти - унікальне створіння природи. Вони є її прикрасою. Ось чому багато рукодільниці вибирають квіткові мотиви для своїх робіт. Ромашки, маки, соняшники, троянди здатні додати особливу принадність виробам. Наприклад, в'язаними квітами можна прикрасити шапочки, серветки, кофти і т.п.
Вам знадобиться
  • -разноцветная пряжа,
  • -крючок
Інструкція
1
Для виготовлення виберіть потрібну вам пряжу за кольором, складом, а також, підберіть відповідний гачок. Саме від них залежатиме розмір виготовляється квітки. Наприклад, для 100% бавовни («Ірис», «Сніжинка» та ін.) Візьміть гачок з номером два з половиною.
2
Спочатку наберіть ланцюжок з 69 повітряних петель.1 ряд: У п'яту петлю ланцюжка пров'яжіть стовпчик з накидом. Далі, пропустивши одну петлю, в наступну за нею петельку зв'яжіть 2 стовпчики з накидом, розділених повітряної петлею. Таким чином, довяжіте до кінця ряду.
3
2 ряд: Зробіть три повітряні петлі для підйому і поверніть роботу, в'язати будете в зворотному напрямку. У першу арку (повітряна петля між двома стовпчиками) пров'яжіть 1 стовпчик з накидом, 3 повітряні петлі і ще 2 стовпчики з накидом. До кінця ряду в'яжіть наступним чином: в кожну наступну арку - 4 стовпчики з накидом, які розділені між собою третю повітряними петлями.
4
3 ряд: Поверніть роботу. Знову зв'яжіть три петлі підйому. Потім в кожну арку попереднього ряду зв'яжіть по 9 стовпчиків з накидом.
5
Поверніть пов'язану стрічку рулетом, розправте пелюстки і у вас виходить красивий квітка - троянда. Діаметр її залежить від того, як щільно ви скручували, в середньому становить 5-6 см.
6
Далі зв'яжіть вашої троянді листочки. Візьміть гачок того ж розміру і таку ж за складом пряжу (тільки зеленого кольору). Наберіть 15 повітряних петель. Під другим петлі ланцюжка зв'яжіть 1 стовпчик без накиду. Далі в кожну петлю ланцюжка в'яжіть по порядку: 1 напівстовпчик, 2 стовпчики з накидом, 2 стовпчики з двома накидами, 3 стовпчики з трьома накидами, 2 стовпчики з двома накидами, 1 стовпчик з накидом, 1 напівстовпчик, 1 стовпчик без накиду.
7
Роботу поверніть і в'яжіть в дзеркальному порядку у зворотний бік. Останній стовпчик без накиду з'єднувальним стовпчиком прикріпіть до верхівки листочка. Потім пров'яжіть з'єднувальними стовпчиками борозенку по середині аркуша, нитка виявиться на протилежному кінці виробу. Зв'яжіть додатково 25 повітряних петель: 10 - для стеблинки і 15 - для наступного листа. Лист в'яжіть аналогічно першому. Поверніться в початок по стеблинці сполучними стовпчиками. Наберіть ще 15 повітряних петель і зв'яжіть третій листок.
В'язання гачком - це дуже цікаве рукоділля. За допомогою гачка і ниток можна в'язати різні речі, елементи інтер'єру, а також декорувати звичайні вироби. Одним з елементів декору є в'язані квіти.
Вам знадобиться
  • Гачок
  • Нитки (краще бавовняні)
  • Ножиці
Інструкція
1
У першу чергу потрібно підібрати нитки і гачок один до одного. Товщина гачка залежить від нитки, з якої будуть в'язатися квіти.
2
Наступним кроком буде вибір схеми кольорів. Різновидів визнаних квітів величезна безліч. Можна обмежитися однотонними квітами, або знайти більш складні багатоколірні схеми.
3
Потім квітка в'яжеться з обраної схемою. Наприклад, в'язання самого простого квітки відбувається наступним образом.Вяжется звичайна ланцюжок з 10 повітряних петель. Потім ланцюжок замикається в коло. 1 ряд: пров'язується 1 повітряна петля для підйому і 15 стовпчиків без накиду шляхом закладу в середину кільця з повітряних петель.
4
Потім пров'язуються 3 повітряних петлі, потім робиться накид, потім гачок заводиться між першим і другим стовпчиком попереднього ряду, і нитка витягується. У підсумку на гачку виявляється три петелькі.Затем нитка захоплюється гачком і простягається спочатку через перші дві петлі на гачку, потім знову захоплення - і протяжка через дві залишилися петлі на гачку. Таким чином виконується стовпчик з накидом. Другий стовпчик з накидом потрібно провязать, заводячи гачок у цю ж петлю.
5
Таким чином чергуємо виконання всього ряду. 1 стовпчик з накидом, потім 2 стовпчики з накидом пров'язуються в одну петлю, і так далі. Ряд закінчується сполучної петлею.
6
Наступним поруч формуються пелюстки. Робиться 2 повітряних петлі, потім в'яжеться 1 стовпчик без накиду, 2 стовпчики з накидом пров'язуються в одну петлю, 2 стовпчики з накидом пров'язуємо в одну петлю, 1 стовпчик без накиду. Пелюстка готовий. Решта пелюстки в'яжуться аналогічно за схемою. В кінці ряду в'яжеться сполучна петля. Залишилося обрізати нитку - і квітка готовий.
Корисна порада
Співвідношення гачка і нитки має бути правильним, щоб квітка виходив рівним.