Як зшити одяг для чихуахуа. одяг для чихуахуа своїми руками викрійки.

У вас є домашній вихованець - маленька собачка чихуахуа. У холодну пору року такі собаки потребують одязі, тому що вони постійно мерзнуть і можуть серйозно захворіти. Ви можете купити одяг для свого собаки в спеціалізованому магазині або пошити самостійно, наприклад, найпростіший комбінезон.
Вам знадобиться
  • - форма для одягу;
  • - тканина;
  • - нитки в тон.
Інструкція
1
Знайдіть викрійку комбінезона, виходячи з розмірів вашої собаки. У мережі інтернет існують безліч сайтів, які пропонують викрійки одягу для собак різних порід, скористайтеся найпростішою. Подивіться, які зміни вам потрібно внести в викрійку, щоб вона була підігнана по фігурі вашої чихуахуа.
2
Розкладіть готову викрійку на тканину, обведіть її контур дрібному, не забуваючи залишати місце на припуски для швів і підгин. Кромки тканини сколіть швейними шпильками. Якщо ви будете шити одяг, блискавка у якої буде на спині собаки, не забудьте залишити около1 см на припуски для швів. При пошитті комбінезона для собаки можна скористатися також липучками і гудзиками. Залиште стільки тканини для швів, щоб вона йшла внахлест смугою шириною 2-5 см, залежно від розміру собаки.
3
Сколите парні деталі шпильками, щоб тканина під час розкрою не рухалися. Якщо ви шиєте комбінезон для вашої чихуахуа з утепленою, то викроювати підкладку так, як і зовнішній шар. Вона зметують і зшивається за таким же принципом, як і зовнішня сторона комбінезона.
4
Додайте в комбінезон шар синтепону і кроіте його точно по викрійці, не робіть припуски для швів. Приметайте синтепон до підкладці. Після, підкладка з синтепоном і зовнішній шар складаються виворітними сторонами один до одного і зшиваються по всіх місцях дотику. Виверніть комбінезон, щоб шви опинилися всередині і проведіть першу примірку. Обов'язково дістаньте з вироби шпильки.
5
Слідкуйте за тим, щоб комбінезон сидів на собаці вільно, рукава не врізалися в лапки, а комір не був занадто широким, щоб тварина не випадало з комбінезона. Якщо виріб надто вільно, зробіть в області «талії» ремінець на липучках.
6
Виправте всі дефекти. Не забудьте, що тканина для комбінезона повинна бути утеплена в області спини та грудної клітини, рукави можна робити без утеплення, щоб собака могла рухатися безперешкодно. Зшийте всі досвідчене шви на швейній машині.
Зверніть увагу
Одяг не повинна сковувати рухи собаки.
Корисна порада
Існують спеціальні магазини для собак, де ви можете придбати вже готовий одяг.