Як прибрати жирові боки.

Жир в людському організмі розташовується нерівномірно. Є кілька областей, де він відчуває себе найбільш привільно. У чоловіків частіше зустрічається ожиріння верхньої частини тіла. Товсті боки
Вам знадобиться
  • - консультація ендокринолога;
  • - важкий обруч;
Інструкція
1
Відвідайте лікаря ендокринолога і здайте кров, щоб перевірити рівень гормонів. Такий тип ожиріння називають кортизоновая. Відкладення жиру на боки х може бути пов'язано з підвищенням в крові рівня кортизолу. Виключіть будь-які захворювання в гормональній області.
2
Перегляньте свій режим харчування. Якщо ендокринна система працює нормально, рівень кортизолу в крові може підвищуватися через постійне переїдання. Якщо ви почнете харчуватися один раз в два - два з половиною години, кожен ваш прийом їжі буде містити невелику кількість пісного білка і овочів, а також виключіть з раціону швидкі вуглеводи (цукор, кондитерські вироби, очищений білий рис і здобний білий хліб), жир сам почне поступово танути.
3
Подстегніте свій метаболізм. Збільшення фізичної активності призведе до прискорення обміну речовин. А значить, жир з попереку стане йти швидше. Якщо ви ніколи не займалися спортом, почніть з легких аеробних навантажень. Ходьба в швидкому темпі, велосипедні прогулянки, біг підтюпцем по пересіченій місцевості включать процеси, що забезпечують втрату жирових тканин. Головне в цій справі - регулярність. Не робіть собі поблажок через поганого настрою чи дощику, що мрячить.
4
Якщо вам соромно відвідувати спортзал, повний накачаних атлетів з тонкими таліямі і розкішної мускулатурою, почніть займатися вдома. Крутите обруч, постійний масаж проблемної області поступово буде руйнувати жирові клітини. Обруч повинен бути досить широким і важким.
5
Кожен день виконуйте вправу «планка». Це статична вправа допомагає привести в тонус м'язи саме вашої проблемної зони і при цьому не призводить до їх зростання. Прийміть упор лежачи на передпліччях. Ноги впираються в підлогу тільки шкарпетками. Напружуючи всі м'язи корпусу і ніг, тримайте тулуб абсолютно прямим від верхівки до п'ят. Утримайтеся в цьому положенні 15 секунд, відпочиньте хвилину, а потім повторіть. Поступово збільшуйте час виконання «планки» до однієї хвилини.
6
Обов'язково виконуйте розтяжку для боків і попереку. Встаньте біля стійкої опори правим боком. Візьміться правою рукою за опору, рука повинна бути прямою. Ліву руку підніміть вгору і тягніться нею до опори, вигинаючи тулуб вліво. Відчуйте, як тягнуться м'язи з лівого боку корпусу, затримайтеся на 20 секунд. Поверніться у вихідне положення і відпочиньте протягом 30 секунд. Повторіть. Потім поміняйте опрацьовуємо сторону.