Як прибрати інтервал між словами в ворде.

Іноді в результаті невдалого застосування команд форматування або після конвертації текстів з одного стандарту в іншій інтервали між словами стають занадто великими або нерівномірними. Цей дефект значно псує загальне враження від текстового документа і потребує виправлення. Зробити це можна з використанням можливостей самого текстового процесора.
Інструкція
1
Якщо інтервал між словами потрібно прибрати найрадикальнішим чином, тобто зменшити його до нуля, то це означає необхідність прибрати з тексту знаки, які роз'єднують слова - прогалини. Зробити це можна за допомогою діалогу пошуку і заміни. Зазвичай для виклику цього діалогового вікна призначене поєднання гарячих клавіш ctrl + r або ctrl + h. Введіть в поле «Знайти» пробіл, а поле "Замінити на" залиште порожнім. Після цього натисніть кнопку «Замінити все» і текстовий редактор знищить інтервали між словами.
2
Якщо інтервали мають неоднакові розміри, то причина може бути в тому, що до тексту застосована команда форматування «по ширині». Це означає, що текстовий редактор переміщує слова у такий спосіб, щоб крайня права позиція була зайнята останньою буквою останнього слова. Для цього йому доводиться збільшувати інтервали між деякими словами. Щоб скасувати таке вирівнювання в текстовому процесорі Microsoft Word, натисніть спочатку поєднання клавіш ctrl + a, а потім ctrl + l.
3
Іноді в результаті конвертацій документа з одного формату в інший (наприклад, скопійований у вікні браузера текст вставлений у вікно документа Word) проміжки між словами в деяких фрагментах тексту виявляються заповнені знаками табуляції замість знаків пробілу . Такі інтервали виглядають надмірно великими і неоднаковими. Для приведення інтервалів в норму слід замінити знаки табуляції знаками пробілу. Зробити це можна, наприклад, так: спочатку надрукуйте один знак табуляції, виділіть його і виріжте (ctrl + x). Потім відкрийте діалог пошуку і заміни (ctrl + r або ctrl + h), вставте вміст буфера обміну (знак табуляції) в поле «Знайти», а в полі «Замінити на» введіть пробіл. Потім натисніть кнопку «Замінити все».
Одним із способів вирішення проблеми видалення зайвих пробілів між словами або перед розділовими знаками може стати створення макросів, що реалізовується стандартними засобами програми Microsoft Word, і що дозволяє автоматизувати рішення задачі.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання операції видалення зайвих пробілів між словами .
2
Вкажіть пункт Miicrosoft Office і запустіть додаток Word.
3
Відкрийте документ, що підлягає редагуванню, і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми.
4
Вкажіть пункт «Макрос» і використовуйте команду «Почати запис» в розпочатому каталозі.
5
Введіть бажане ім'я в поле «Ім'я макросу» у новому діалоговомокне і натисніть кнопку з піктограмою молотка для винесення спеціальної кнопки на панель інструментів або виберіть кнопку з піктограмою клавіатури для управління макросом за допомогою клавіш.
6
Перейдіть на вкладку «Команди" діалогового вікна і перетягніть створений макрос з правої області вікна на панель інструментів.
7
Завершіть роботу відкритого вікна і виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + H для виклику діалогового вікна «Знайти і замінити».
8
Розкрийте вікно натисканням кнопки «Більше» для отримання доступу до управління характеристиками пошуку і очистіть вміст полів «Знайти» і «Замінити на».
9
Виконайте натискання кнопки «Зняти форматування» в разі її активності і застосуйте прапорець на полі «Символи узагальнення» у розділі «Параметри пошуку».
10
Переконайтеся в тому, що прапорці на всіх інших полях в розділі «Параметри пошуку» зняті і вкажіть пункт «Скрізь» в випадаючому списку.
11
Виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + A для виділення всього тексту документа і введіть значення «пробіл {2;}» в полі «Знайти».
12
Введіть значення «пробіл» у полі «Замінити на» та натисніть кнопку «Замінити все». Дана дія приведе до заміни всіх подвійних прогалин у тексті документа на одинарні і, таким чином, прибере розриви між словами .
13
Завершіть роботу відкритого вікна і відмініть виділення тексту натисканням клавіші із зображенням стрілки.
14
Натисніть кнопку «Стоп» в панелі управління для припинення процедури запису макросу.