Як прибрати невеликий живіт.

В костюмі і при краватці ви виглядаєте дуже навіть нічого. Широкі плечі, рівна спина, прямі ноги, словом, дівчата-колеги ставляться до вас з симпатією не тільки через високі моральних та професійних якостей. Але кожен вихід на пляж або в басейн стає для вас стресовою ситуацією. Невеликий жирок в області живота моментально руйнує образ спортивного мачо. Значить, треба від нього позбавлятися.
Вам знадобиться
  • - лава для гиперєкстензий;
  • - гімнастичний килимок.
Інструкція
1
Включіть в своє тренування виконання вправ для спини. Часто випирає живіт є наслідком не слабких м'язів преса, а слабких м'язів спини та попереку.
2
Займіть правильне положення в лаві для гиперєкстензий, Валик повинен служити опорою для стегон в районі пахової складки, щиколотки надійно зафіксуйте, а п'ятами упріться в платформу. Руки притисніть до боків шиї або до скронь. Повільно опустіть корпус, згинаючись в тазостегнових суглобах, а потім поверніться у вихідне положення. Не прогинається назад занадто сильно, це не зробить вправу більш ефективним, але додасть навантаження на поперекові міжхребцеві диски.
3
Ляжте на спину, заклавши руки за голову. На щиколотки можна надіти обтяження. Підніміть плечі, а ноги злегка зігніть в колінах і підніміть, щоб гомілки були паралельні підлозі. Тягніть коліна до грудей, піднімаючи таз якомога вище. Рух має відбуватися за рахунок роботи м'язів нижнього преса. Повільно поверніться назад, але не опускайте ноги на підлогу. Повторіть 13-15 разів. Зробіть три підходи, відпочиваючи між ними по хвилині.
4
Ляжте на спину на гімнастичний килимок. Підніміть вгору прямі руки і ноги. Повільно тягніться пальцями до носків ніг, зробіть коротку паузу і опустіть тіло на килимок. Цією вправою ви додатково пропрацює задню поверхню стегон і сідниці.
5
Аеробні тренування обов'язкові при будь-яких обсягах жиру. Тільки так можна розлучитися з жировими клітинами, не вдаючись до послуг ліпосакції. Ніякі навантаження в тренажерному залі не замінять півгодинну пробіжку. Тренажери забезпечать вам ріст м'язів, але жирову тканину вони не потурбують. Якщо хочете розлучитися з опуклим животиком, бігайте тричі на тиждень не менше півгодини в середньому темпі.
6
Їжте маленькими порціями. Особливо шкідливо наїдатися на ніч. Днем м'язи знаходяться в тонусі, і повний шлунок утримується в рамках пристойності. Вночі, коли все тіло розслаблене, м'яза преса розтягуються під вагою з'їденого і залишаються в такому положенні досить довго. Крім того, дробовий прийом їжі дозволяє поживним речовинам засвоюватися відразу і повністю, а не осідати у вигляді жирового прошарку.