Як зняти мультфільм.

Дитинство, дитинство, ти куди поспішаєш ... Іноді сидиш собі і сидиш, ні про що не хвилюєшся, дивишся свій улюблений мультик, і тут несподівано розумієш, що з дитинства вже виріс. Навчання, потім робота, потім свої діти, які теж сидять і дивляться мультики. Але не ті вже мультфільми, якісь вони неправильні, але запропонувати натомість нічого. Якщо так, то спробуйте зробити свій анімаційний фільм.
Інструкція
1
Для початку слід згадати, за яким принципом працює мультфільм. Як відомо, десятки художників виконують величезну кількість малюнків, після чого всі малюнки підганяються за розміром, фотографуються, і вже в суворій послідовності займають свої місця на «стрічці». Потім додається звук, озвучуються персонажі, вставляються титри, і мультфільм випускають в ефір.
2
Досить довгий і, судячи з усього, дорогий процес. Але ж можна зняти мультфільм самим. І для цього необов'язково мати якусь величезну лабораторію з виробництва малюнків, купу художників і тонни паперу. Досить буде звичайного комп'ютера.
3
Приступаючи до роботи з комп'ютером, не зайвим буде установка програми «Adobe CS Photoshop». І придбання маленького гаджета під назвою «планшет». Краса цього пристосування в тому, що з його допомогою можна малювати немов на папері вже відразу в комп'ютер. Це значно полегшить працю і заощадить багато часу. При роботі безпосередньо з самою програмою можна вдатися до маленької хитрості. Коли перший малюнок буде повністю готовий, то він копіюється в нове вікно, і змінюється лише невелика частина. Будь це зміна погоди або ледь помітна зміна положення самого героя або окремих частин картинки. Робиться це доти, поки обстановка в мультфільмі за сюжетом не зміниться настільки, що потрібно буде малювати нову картинку.
4
Після того, як всі кадри будуть виконані і пронумеровані (для подальшої зручності роботи з ними), приступаємо до монтажу. Для цього можна вдатися до допомоги відомої програми Sony Vegas. Нам же залишиться помістити всі малюнки на стрічку для редагування відео і до мінімального скоротити проміжок між зміною картин і час показу слайда. Тоді при запуску перегляду можна дійсно побачити, як на екрані відбуватиметься зміна дій і героїв. Потім накладаємо звук, який можна редагувати на треку для аудіо-файлів, до того ж можна записати власний звук і голос. Але для цього знадобиться мікрофон. Зберігаєте все це в зручному для вас форматі. Мультфільм готовий.