Як дізнатися розмір колготок.

Зазвичай на пачці з колготками виробники вказують відповідність росту, ваги та інших параметрів жінки і розміру колготок. Але фігури у всіх жінок дуже різні, тому не завжди таким чином можна підібрати колготки, які підійдуть за розміром. Цю частину одягу виробляють за стандартними фігурам, тому їх підібрати особливо складно.
Інструкція
1
Розміри колготок нумеруються цифрами від 1 до 6. Розміри також можуть позначатися буквами, як одяг - XS, S, M, L, XL. Існують колготки універсального розміру , але купувати їх не рекомендується, так як вони не враховують форму фігури.
2
Щоб визначити розмір колготок, в першу чергу необхідно знати свій зріст і вагу хоча б приблизно, вага - в районі плюс-мінус п'ять кілограм, зріст - плюс-мінус п'ять сантиметрів. Далі вам необхідно знати, до якого типу відноситься ваша фігура. Існує класифікація жіночих фігур відповідно до форми фруктів: яблука, груші, банани. Фігура по типу «яблуко» - середній ріс, пишні сідниці, великого розміру груди, що виділяється живіт, широкі стегна. «Груша» виділяється широкими стегнами і великими сідницями, відрізняється маленькими грудьми і вузькими плечима. Фігура «банан» - у високих і худих жінок з вузькими стегнами і невеликими грудьми.
3
Якщо у вас фігура за типом «банан», то орієнтуйтеся на таблицю, зазначену на упаковці. Знайдіть у таблиці свій ріст і вагу і подивіться відповідний розмір, провівши лінії від відміток зросту і ваги до точки перетину. Якщо точка опинилася на лінії поділу розмірів, вибирайте більший розмір. Сильне натяг колготок призводить до їх недовговічності. Якщо таблиця скорочена, визначити розмір можна тільки по росту. Деякі таблиці, навпаки, включають в себе інші параметри, наприклад, обсяг стегон.
4
Якщо у вас фігура «яблуко», підбирайте розмір зі спеціальною задньої вставкою, увеличивающей обсяг на животі та стегнах. В ногах обсяг таких колготок стандартний. На упаковці має бути відповідна відмітка про наявність цієї вставки.
5
Якщо у вас фігура «груша», дивіться на таблицю, орієнтуючись головним чином на вагу, а не на зростання. Таблиці розмірів колготок для різних брендів можна також знайти в інтернеті на сайтах інтернет-магазинів, але потрібно пам'ятати, що для різних моделей виробники роблять різні таблиці розмірів, навіть якщо колготки однієї марки. Рекомендується дивитися на упаковку певних колготок.
Зверніть увагу
Завжди купуйте колготки, точно підходять за розміром, незважаючи на їх еластичність. Сильно натягнуті колготки швидко рвуться, заподіюють дискомфорт на п'ятах або стегнах, а великі - провисають, збираються в складки.
Корисна порада
Якщо вам складно визначити свій тип фігури, підбираючи розмір колготок, враховуйте особливості ваших ніг - худорбу або повноту, довжину ніг.