Як позбутися мушок в квартирі.

Маленькі мушки, дрозофіли, дуже часто з'являються в квартирах, особливо в теплу пору року. Вони летять в приміщення з вентиляції або розмножуються безпосередньо в квартирі , відкладаючи яйця в найбільш сприятливою для цього середовищі: смітті, гнилих фруктах, землі.
Інструкція
1
Для того щоб позбутися від мушок в квартирі , необхідно ліквідувати місце їх появи. Перевірте місця зберігання овочів, важкодоступні місця із забутими продуктами, наприклад, що впав за диван банан цілком може стати ідеальним середовищем для зростання личинок дрозофіл.
2
Вентиляційні отвори закрийте дрібною сіткою, на вікнах встановіть москітні сітки. Можливо, мушки прилітають в квартиру від сусідів.
3
Перевірте землю в квіткових горщиках і обробіть її хімікатами від личинок комах. Зменшіть полив рослин або винесіть їх на балкон. Миски тварин вимийте і витріть насухо після годування.
4
Щільно закрийте відро для сміття і щодня виносьте сміття, не накопичуючи його і попереджаючи гниття відходів. Приберіть в шафи і холодильник всі продукти: хліб, фрукти, овочі, напої, особливо солодкі.
5
Перевірте крупу та борошно на наявність личинок дрозофіл, викиньте уражені продукти. Пересипте з пакетів сипучі продукти харчування в герметичні скляні або пластикові ємності, щоб попередити прение продуктів.
6
Приберіть вологі губки, щітки і рушники, ретельно протріть столи та робочі поверхні сухою ганчіркою, посуд після миття ретельно витріть і приберіть в шафу. Сток в раковинах залийте окропом, а самі раковини витріть насухо.
7
У пластиковому стаканчику товстою голкою зробіть отвори за розміром мушок, покладіть на дно пюре соковитого фрукта, щільно накрийте стакан харчовою плівкою. Через 2 дні винесіть склянку з спійманими мушками з дому і роздушіть ємність разом з комахами. Повторіть процедуру 3-4 рази.
8
У скляну банку налийте яблучний оцет, з паперу зробіть воронку і вставте її в шийку. Тримайте пляшку на столі до тих пір, поки в неї не зберуться всі мушки. У пляшці з яблучним оцтом мушки не можуть знайти вузький прохід через лійку назовні і гинуть.
9
Покладіть у ванну переспілі банани і дочекайтеся, коли всі мушки злетяться на запах. Потім змийте його водою з душу. При необхідності повторіть процедуру кілька разів.
10
Використовуйте хімічні засоби боротьби з літаючими комахами, попередньо ознайомившись з інструкцією.