Як з'єднати лоджію з кімнатою.

Питання об'єднання кімнати і лоджії стає особливо актуальним якщо ви проживаєте в малогабаритній квартирі. Така перепланування дозволяє збільшити корисну площу квартири і все більша кількість людей прагнуть скористатися цією можливістю. Однак слід врахувати, що цей вид перепланування, не дивлячись на його популярність, є одним з найважчих і відповідальних.
Інструкція
1
Отримайте офіційний дозвіл на перепланировкуПрисоединение лоджії до кімнаті відноситься до перепланувань, для проведення яких необхідно отримати погодження в міжвідомчої комісії при префектурі округу. Якщо знехтувати цим правилом, то згодом, при будь-яких діях з нерухомістю - продаж, обмін, договір дарування - можуть виникнути серйозні проблеми. Запросіть професійного інженера або архітектора для твору необхідних розрахунків, складання проекту перепланування та підготовки необхідних для погодження документів.
2
Ретельно обстежте огорожу лоджії. При необхідності закладіть цеглою місце стоку води. Акуратно зацементують всі дрібні щілини.
3
Встановіть віконні блоки. При приєднанні лоджії до кімнаті, для поліпшення теплоізоляційних властивостей приміщення рекомендується використовувати двокамерні склопакети з потрійними стеклами.
4
Демонтуйте старі віконні блоки та двері. Розширте утворився отвір. Слід врахувати, що в більшості будинків повністю прибрати перегородку між кімнатою та колишньої лоджією не вдасться т.к. вона відноситься до несучих конструкцій.
5
Продумайте систему обігріву. Слід пам'ятати, що згідно з діючими будівельними правилами і нормам, радіатор опалення не може бути перенесений і встановлений на стіну лоджії. Одним із способів вирішення даної проблеми може бути монтаж теплої підлоги.
6
Утепліть лоджію Для утеплення стелі та стін лоджії рекомендується використовувати мінераловатні плити. Для підлоги, якщо ви вирішили відмовитися від установки теплих підлог, - жорсткий утеплювач. Слід пам'ятати, що відповідно до сучасними будівельними правилами і нормами, використання пінопласту для утеплення лоджій категорично заборонено. Пінопласт є пожежонебезпечним матеріалом, виділяють при горінні отруйні речовини.
7
При необхідності змонтуйте додаткову електропроводку. Встановіть розетки і вимикачі.
8
Обшийте стіни і стеля лоджії гіпсокартоном. Зробіть фінішну обробку стін і підлоги. Для стін підійде фарбування, шпалери або стінові панелі. Для підлоги - керамічна плитка, паркет або ковролін.
Абсолютно всі стандартні квартири не відрізняються великою площею, і у кожної людини, що живе в такому приміщенні, рано чи пізно виникає бажання збільшити житлову площу хоча б на пару квадратних метрів. Жадане додатковий простір можна роздобути шляхом з'єднання кімнати і балкона .
Інструкція
1
Підходити до вирішення цього питання потрібно ґрунтовно підготувавшись, врахувати навіть сторону, на якій розташований балкон. Так, з північного боку сонячне світло рідкісний, отже, стіна холодніше і вимагає гарного утеплення.
2
При виборі утеплювача керуйтеся основними критеріями: утеплює матеріал повинен мати невелику вагу, щоб не створювати додаткове навантаження на перекриття, і володіти хорошим коефіцієнтом теплозбереження. Таким показникам відповідає матеріал ізокам і стріродур.
3
Перед початком утеплення, в першу чергу обробіть всі стики і шви спеціальної будівельної поліуретанової піною і герметиком на основі силікону. Після цього укладіть шар гідроізоляції, утеплювач і паробар'єр. Такі роботи слід виконувати дуже акуратно, від цього буде залежати якість і експлуатаційний термін балкона.
4
Наступний етап - установка віконних блоків. Віддайте перевагу ПВХ вікнам з двокамерними склопакетами, вони поліпшать не тільки теплоізоляцію, але і звукоізоляцію.
5
Наступний етап передбачає демонтаж балконного блоку. На ваш розсуд можна зруйнувати стіну, яка була під підвіконням, або залишити як столу або стійки.
6
Внутрішню частину балкона обробіть гіпсокартоном, попередньо уклавши мінеральну вату, яка послужить додатковим теплоізоляційним шаром. Після того, як гіпсокартон змонтований, його поверхню слід прогрунтувати і заштукатурити. Після цих робіт можна приступати до фарбування.
7
Подбайте і про теплі підлоги. Для такого покриття найкраще підійдуть інфрачервоні теплі підлоги з терморегулятором. Це досить економічне рішення, та й на організм вони роблять благотворний вплив.
8
Після монтажу теплої підлоги поверх можна укласти ламінат. Якщо ви вирішили настелити лінолеум, то це зажадає попередню бетонну стяжку.