Як поміняти іконку локального диска. Як поміняти значок локального диска в windows 7.

Виконання операції зміни іконки локального жорсткого диска може бути здійснено стандартними інструментами операційної системи Microsoft Windows і не вимагає використання додаткового спеціалізованого программеого забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації заміни значка локального жорсткого диска .
2
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту «Редактор реєстру».
3
Розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerи викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші в будь-якому місці правої панелі вікна редактора реєстру.
4
Вкажіть команду New | Key (Створити | Строковий параметр) і перейменуйте новостворений ключ в driveicons. (При наявності ключа в записах реєстру - розкрийте його.)
5
Створіть описаним вище методом подключ з ім'ям локального жорсткого диска , що підлягає редагуванню, а в ньому, в свою чергу, створіть подключ з ім'ям DefaultIcon.
6
Виконайте подвійний клік миші на записи «(За замовчуванням)» в правій частині вікна редактора реєстру і вкажіть повний шлях до обраного файлу бажаної іконки як значення створеного параметра.
7
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативної заміни значка локального жорсткого диска .
9
Перейдіть в пункт "Всі програми" і розкрийте посилання «Стандартні».
10
Виберіть «Блокнот» і введіть значення [autorun] в першому рядку створюваного документа.
11
Введіть значення icon = x, де х - повний шлях до файлу зображення, призначеного для нового значка диска в форматі ISO, у другому рядку.
12
Вкажіть команду "Зберегти як" в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми та збережіть створений документ в кореневому каталозі обраного диска з ім'ям autorun.inf.
13
Виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Виконання деяких з перерахованих вище команд увазі наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Зробити інтерфейс робочого столу більш цікавим і індивідуальним можна за допомогою зміни іконок - маленьких значків, що позначають диски системи. Змінити іконку диска або будь папки в ньому можна всього за кілька хвилин. Для цього достатньо вибрати в її властивостях вподобану картинку.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, мишка, руки ...
Інструкція
1
обридлі або зливається з фоном іконку диска легко можна замінити на іншу, більш відповідну. Для того щоб це зробити, включите комп'ютер, знайдіть або створіть на робочому столі ярлики дисків C, D, E, F і т.д. Клікніть правою кнопкою миші по іконці, яку плануєте змінити.
2
В меню оберіть опцію «Властивості», наведіть на неї курсор миші і натисніть лівою кнопкою. На екрані з'явиться вікно «Властивості: диск Х». В ньому буде два основні розділи: «Загальні» і «Ярлик». Вам знадобиться область «Ярлик», оскільки привласнити іконку можна тільки ярлику диска. Сміливо натисніть на неї лівою кнопкою миші. В відкрилися властивостях ярлика крім інших параметрів внизу ви побачите клавішу «Змінити значок ...». Натисніть на неї, і на екрані монітора виникне невелике віконце зі стандартним ілюстрованим списком іконок, закладеним в вашу операційну систему. За допомогою курсору миші виберіть із запропонованих варіантів найбільш підходящий для вас.
3
При бажанні значок, що позначає диск, можна зробити суто індивідуальним або, принаймні, рідкісним. Зайдіть в Інтернет і скачайте цікаві варіанти іконок будь-якої тематики. Вподобані картинки збережіть в пам'яті комп'ютера. Для того щоб вони з'явилися в якості іконок диска, натисніть на кнопку «Обзор», розташовану в віконці «Зміна значка», знайдіть у виниклому списку файлів збережену вами картинку-значок.
4
Вибір потрібного варіанта зробіть за допомогою виділення вподобаного значка лівої кнопкою миші. Для остаточного затвердження результату натисніть кнопку «ОК» і вийдіть в вікно «Властивості: диск Х», де знову підтвердіть свої дії клавішею «ОК». Все, тепер на вашому робочому столі з'явилася нова іконка диска.