Як обміняти квиток на поїзд.

Якщо ви придбали квиток на поїзд, а потім вирішили змінити дату поїзд ки, майте на увазі, що обміняти залізничний документ ви не зможете. Вам потрібно буде здати наявний квиток і придбати новий. У відповідність з правилами, повернення квиток ов на поїзд здійснюється при пред'явленні документа, що посвідчує особу.
Вам знадобиться
  • - звернутися в касу повернення;
  • - пред'явити паспорт;
  • - отримати гроші;
  • - придбати новий квиток.
Інструкція
1
Якщо дата вашої подорожі зсувається, перш ніж повертати квиток , перевірте наявність місць на поїзд ах на цікавить вас число. Якщо квиток ов достатньо, займіться поверненням наявного документа.
2
Якщо ви придбали паперовий квиток , зверніться в касу повернення квиток ів. Майте на увазі, що якщо ви будете здавати не тільки свій, а й квиток и родичів або друзів, вам знадобиться нотаріально завірена довіреність на кожен документ. Пред'явіть касиру свій внутрішній паспорт та довіреність (при необхідності). Підпишіть необхідні папери і отримаєте гроші за повернутий квиток .
3
Якщо у вас електронний квиток на поїзд, першою справою відвідайте сайт, де він був заброньований. Зайдіть в особистий кабінет і відмовтеся від броні. Запишіть номер вашого замовлення і зверніться в касу для здачі квиток а. Пред'явіть внутрішній паспорт, підпишіть документи і візьміть свої гроші.
4
Купуйте новий квиток в касах «РЖД», в касах, які торгують авіа та ж/д квиток ами або в туристичних агентствах, що займаються продажем квиток ов на поїзд. Якщо у вас є банківська карта, забронюйте документ в режимі он-лайн безпосередньо на сайті Російських залізниць або на одному зі спеціалізованих сайтів з продажу проїзних квиток ів. Майте на увазі, що якщо ви купуєте квиток через інтернет, ви зможете пройти електронну реєстрацію на поїзд. У цьому випадку вам не знадобиться паперовий квиток для посадки. Пред'явіть паспорт провіднику і пройдіть в купе.
5
Не забудьте, що, повертаючи квиток , ви втрачаєте якусь частину грошей. Вам не повернуть комісійні та інші збори (крім страхового). Крім того, за повернення доведеться заплатити комісійний збір у розмірі 60 рублів (вартість може змінюватися).
6
Пам'ятайте, що вартість проїзду складається з вартості квиток а (залізничного перевезення) і плацкарти (спального місця у вагоні). Якщо ви подорожуєте по Росії, при поверненні квиток а ви отримаєте: - якщо до відправлення поїзд а є більше 8 годин - повну вартість проїзду; - якщо залишилося менше 8, але більш 2:00 - повну вартість квиток а й половину вартості плацкарти; - якщо залишилося менше 2 годин до відправлення і менше 12 годин після відправлення - повну вартість квиток а.
7
В міжнародному сполученні передбачені наступні правила: - якщо до відправлення поїзд а є більше 24 годин - повертається вся вартість проїзду; - менше 24 годин, але більше 6 годин до відправлення поїзд а - повертається вся вартість квиток а й половина вартості плацкарти; - менше 6 годин до відправлення поїзд а і менше 3 годин після відправлення - повертається повна вартість квиток а.
Якщо ви передумали їхати чи запізнилися на поїзд - не турбуйтеся. Гроші за квиток повернути можна, тільки покваптеся, ніж пізніше здасте квиток, тим менше сума, яку вам повернуть.
Вам знадобиться
  • - квиток
  • - документ, що використовувався при купівлі квитка
Інструкція
1
Для повернення квиток а необхідно звернутися в будь-яку касу ЖД вокзалу, віддати касиру квиток і пред'явити документ, що засвідчує особистість, який використовувався при покупці квиток а.
2
Сума повернення залежить від термінів здачі квиток а, перш ніж перерахувати терміни і суми давайте уточнимо понятія.Стоімость проїзду - вся сума, сплачена за квиток. Вона складається з вартості плацкарти і вартості квиток а.Стоімость квиток а - це вартість перевезення, її можна подивитися в першій сходинці квиток а.Стоімость плацкарти - це вартість місця у вагоні, вказується в квиток е поруч з вартістю квиток а.
3
Терміни та сума повернення при поїзд ке всередині країни (терміни здачі квиток а на поїзд ку в іншу державу відрізняються незначно). Якщо квиток зданий не пізніше, ніж за вісім годин до відправлення поїзд а, то вам повернуть всі гроші, тобто вартість проезда.Еслі квиток зданий в проміжок вісім - дві години до відходу поїзд а, то вам повернуть вартість квиток а. Якщо квиток зданий в проміжок часу: дві години до відправлення поїзд а - 12:00 після вибуття поїзд а, то повертається тільки вартість квиток а.Также квиток можна здати в перебігу п'яти діб з моменту відправлення поїзд а, за умови, що ви не потрапили на поїзд , з причини хвороби чи нещасного випадку. Це необхідно буде підтвердити документами. У цьому випадку вам повернуть лише вартість квиток а.
Зверніть увагу
У всіх випадках за операцію стягується комісійний збір у розмірі 62 рублів (може змінюватися) .Возврат грошей на банківську картку, з якої відбувалася оплата, проводитися протягом одного месяца.Прі поверненні квитка за іншого пасажира буде потрібно пред'явити нотаріально завірену довіреність .