Як визначити комплектацію авто.

Визначити комплектацію автомобіля на сьогоднішній день не представляє великої проблеми. Необхідно знати, що саме ви купуєте, і які опції повинні бути встановлені на придбану машину.
Вам знадобиться
  • - код VIN (Vehicle Identification Number);
  • - телефон;
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Першим ділом визначте VIN-код автомобіля. Зробити це досить просто: перегляньте всю технічну документацію, напевно код в ній записаний. Якщо ж трапилося так, що ви не знайшли в документації VIN-код, то огляньте свій автомобіль або перевірте його заводський документ. При випуску в деяких моделях машин інформація про комплектації приклеюється у вигляді листа зі штрих кодом та описом на заднє скло.
2
Далі, зателефонуйте в автосервіс і продиктуйте менеджеру VIN код вашої машини. Звичайно, якщо дозволяє час, то краще самим з'їздити в автосервіс і відвезіть туди заводський документ. Надавши необхідні дані, ви отримаєте повний і докладний опис комплектації вашого автомобіля.
3
В разі вашої сильної зайнятості, ви можете визначити комплектацію автомобіля у вільний від роботи час, наприклад, увечері, сидячи за комп'ютером. Для цього знайдіть в інтернеті спеціальну безкоштовну програму, яка дозволить вам, досить таки швидко, визначити комплектацію автомобіля по VIN коду або зайдіть на один з перерахованих сайтів.
4
За замовчуванням існує базова комплектація, яка має на увазі під собою комплектацію автомобіля без урахування додаткових можливостей. Додаючи в автомобіль додаткові опції, ви поступово від базової комплектації перейдете до топової.
Зверніть увагу
Будьте обережні при виборі програми з визначення комплектації в інтернеті, так як багато шахраї, використовуючи подібне прикриття, просто вимагають гроші, але не дають точних даних.
Корисна порада
Якщо в описі комплектації виникають незрозумілі неузгодження та розбіжності, то зверніться безпосередньо до дилера, який зможе пролити світло на відповідні огріхи. До того ж, тільки дилер зможе відповісти на всі ваші запитання, щодо зазначеного автомобіля.