Як зв'язати шапочку для новонародженого. Визнано шапочки для новонароджених.

Шапочки для немовлят в'яжуть з бавовняних ниток або велюру. Вони виходять ніжними і м'якими і дуже добре перуться. Не варто для зовсім маленьких дітей використовувати складні для в'язання нитки і візерунки. Шапочка повинна бути зручним, легким, м'якою і без всяких швів.
Інструкція
1
Ця шапочка-чепчик в'яжеться для дітей віком від народження до 1,5 місяців, не более.Наберіте на спиці 17 петель, пров'яжіть прямокутне полотно довжиною 32 ряду гумкою 1: 1. Це буде потилична частина шапочки.
2
Щоб зв'язати шапочку для новонародженого без швів, з обох сторін прямокутного полотна наберіть на додаткові спиці по 16 петель, пров'яжіть лицьовими петлями перший ряд і 17 петель середніх, а також подцепленний петлі з обох сторін полотна.
3
Почніть в'язати з правого краю лицьовими петлями і через кожні дві петлі добирайте на спицю петлю із протягання. У вас на спиці повинно вийти 24 петлі.
4
Продовжуйте в'язати лицьовими петлями середню частину - 17 петель. Це верхня частина шапочки.
5
На лівій спиці зробіть дзеркально прибавки із протягання через кожні дві петлі. Має вийти 24 петлі на лівій спиці.
6
Тепер перерахуйте всі петлі на спицях. Повинно бути, 65 петель в роботі (24 + 17 + 24).
7
Практичний за все пов'язати шапочку для новонародженого лицьовій гладдю. Але можете використовувати будь простенький узор за бажанням. Так що в'яжіть обраним узором ще 32 ряду прямо.
8
Закінчуйте в'язання гумкою 1: 1. Пров'яжіть так ще 6 рядів.
9
Закрийте петлі.
10
Для прикраси шапочки обв'яжіть краю гачком стовпчиками без накиду.
11
Сплетіть шнурок, вставте його в край шапочки, пов'язаний гумкою. Як прикраси можете зробити пензлика на кінцях шнурків. Помпони робити для новонароджених незручно.
12
Можете використовувати вузьку стрічку в якості зав'язки, яку можете протягнути в нижньому краї шапочки і зав'язувати її на бантик.
13
Шапочку ви зможете зв'язати швидко, години за дві. При бажанні беріть нитки різної товщини і спиці відповідних розмірів і в'яжіть шапочку для дитини на кілька місяців, використовуючи цей опис.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hxh4DN2uZZc