Як відключити загальні ресурси.

Виконання операції відключення прихованих загальних адміністративних ресурсів може бути здійснено стандартними інструментами операційної системи Microsoft Windows і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції створення прихованого загального ресурсу.
2
Розкрийте посилання «Адміністрування» подвійним кліком миші і повторіть цю дію для пункту «Керування комп'ютером».
3
Вкажіть пункт «Загальні папки» і викличте контекстне меню розділу « Ресурси » кліком правої кнопки миші.
4
Виберіть пункт «Новий загальний файловий ресурс» в меню і вкажіть шлях до вибраної папки в полі «Загальна папка». Альтернативним дією для досягнення того ж результату може стати натискання кнопки «Огляд» і вибір потрібної папки з списку.
5
Введіть бажане ім'я прихованого загального ресурсу і додайте знак долара ($) наприкінці.
6
Натисніть кнопку «Далі» і застосуєте прапорець на полі «Адміністратори мають повний доступ, решта не мають доступу» для обмеження доступу до вибраної папки.
7
Натисніть кнопку «Готово» для завершення операції створення нового прихованого загального ресурсу і виконайте натиснення кнопки «Так» для створення наступного ресурсу або «Ні» для повернення в «Панель управління».
8
Розкрийте посилання «Адміністрування» подвійним кліком миші і повторіть цю дію для пункту «Керування комп'ютером» для виконання операції видалення прихованого загального ресурсу.
9
Вкажіть пункт «Загальні папки" і перейдіть в вузол « Ресурси ».
10
Викличте контекстне меню підлягає видаленню загального ресурсу кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Припинити спільний доступ».
11
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних змін.
12
Поверніться до головного меню «Пуск» для повного видалення прихованого загального ресурсу за допомогою інструменту «Редактор реєстру» і перейдіть в пункт «Виконати».
13
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
14
Розкрийте гілку реестраHKLMSystemCurrentControlSetServicesLanmanServerParametersі додайте (або створіть) значення параметра AutoShareWks «0».
Зверніть увагу
Видалення прихованих загальних ресурсів, створених системою, призводить до повторного створення цих ресурсів після перезавантаження. Видалення прихованих загальних ресурсів, створених користувачем, не призводить до повторного створення цих ресурсів після перезавантаження комп'ютера.