Як втратити швидко вагу.

В ідеалі людині, яка страждає ожирінням, слід худнути лише на 4 кг на місяць. Саме такий темп гарантує відсутність проблем із здоров'ям і довготривалий результат. Але деякі не бажають знижувати вага поступово, а хочуть отримати видимий результат якомога швидше. Що ж, і для цих нетерплячих є кілька методик швидкої втрати обсягів і кілограмів.
Інструкція
1
МонодіетиНачніте сидіти на монодиете. Монодієти допоможуть скинути кілька зайвих кілограм в рекордні терміни. В основі таких дієт - вживання в їжу одного-двох продуктів. До монодиетам відносяться гречана, кефірна, яблучна, сирна та інші дієти. Під час застосування монодиет необхідно пити якомога більше води і приймати вітаміни. Склад цих дієт, як правило, ввергає в жах дієтологів, а тому сидіти на, скажімо, гречаної дієті не рекомендується більше 12-14 днів, за які цілком можна втратити до 8 кг вага а. Те ж саме стосується і решти - молочної, кефірної, сирною, яблучної та т.д.
2
Білкові діетиСядьте на білкову дієту. В основі білкових дієт лежить відмова від вуглеводної їжі. До білкових дієт відносяться дієта Аткінса, кремлівська дієта, японська дієта та інші. Кожна з них передбачає свій режим харчування, але в основі кожної з них - відмова від вуглеводів. Під час сидіння на білковій дієті забороняються крохмалисті овочі, фрукти, солодощі, борошняні вироби і алкоголь. Автори кожної з дієт обіцяють схуднення на як мінімум десяток кілограм на місяць. Білкові дієти вага ьма неоднозначні. Людина потребує збалансованому харчуванні. В раціоні ж білкових дієт існує дуже великий перекіс в сторону високобілкових продуктів, бідних вуглеводами, вітамінами, клітковиною та іншими речовинами, яких потребує організм человека.Прі цьому білкова дієта відноситься до низькокалорійним (наприклад, калорійність денного раціону в японській дієті становить близько 1000 кілокалорій ). Це, природно, сприятиме уповільненню обміну речовин, а значить, ще швидшому подальшого набору вага а після виходу з дієти.
3
ЛіпосакціяЕще один спосіб швидкого позбавлення від зайвої вага а - ліпосакція. Якщо у вас, звичайно, є зайві гроші (чималі) і час на відновний період.Хірург під час операції під загальним наркозом просто видаляє надлишок жиру з тіла пацієнта. За одну операцію можна втратити 3-5 кілограм жиру.
4
БодіфлексЗаймітесь бодіфлекс - гімнастикою, яка поєднувала в собі прості вправи і особливий режим дихання, насичує м'язи киснем, який змушує буквально «горіти» жир. Система бодіфлекс дуже добре зарекомендувала себе в справі швидкого зниження вага а. Займатися гімнастикою слід щодня 1-2 рази по 15 хвилин.
Корисна порада
Замість того щоб мучити свій організм небезпечними дієтами, лягати під ніж хірурга, вбивати свої внутрішні органи таблетками, краще використовувати інший підхід. Почніть займатися спортом, влаштовуйте собі раз на тиждень розвантажувальні дні, харчуйтеся різноманітно, але помірно, припиніть їсти на ніч - і зайві кілограми підуть, причому назавжди.