Як розкодувати документ. Як розкодувати текст в word.

Кодуванням документа прийнято іменувати числову схему, в якій кожен текстовий знак поєднана з певним числом. Множинність мов, що складаються з різних наборів знаків, пояснює наявність різних стандартів кодувань. Документи Word за замовчуванням зберігаються в кодуванні Юнікод.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word
Інструкція
1
Натисніть кнопку Microsoft Office для виклику головного меню програми і перейдіть в розділ «Параметри Word» для виконання операції вибору стандартної кодування при відкритті нового файлу.
2
Вкажіть пункт «Додатково» і застосуєте прапорець на полі «Підтверджувати перетворення формату файлу при відкритті» в розділі «Загальні». (Зніміть прапорець на полі «Підтверджувати перетворення формату файлу при відкритті» для заборони відображення діалогового вікна «Перетворення файлу» при частому використанні форматів, відмінних від формату Word.)
3
Закрийте підлягає розкодування файл і виконайте повторне його відкриття.
4
Вкажіть пункт «Кодований текст" в діалоговому вікні «Перетворення файлу» і використовуйте параметр «Інша», що дозволяє вибрати потрібний стандарт кодування в випадаючому списку.
5
Поверніться в головне меню Microsoft Office і перейдіть в пункт "Зберегти як" для виконання операції вибору стандарту кодування при збереженні документа .
6
Вкажіть бажане ім'я документа в поле «Ім'я файлу» і виконайте клік миші на рядку «Звичайний текст» в полі «Тип файлу».
7
Натисніть кнопку «Зберегти» для виконання команди і дочекайтеся появи діалогового вікна «Microsoft Office Word - перевірка сумісності».
8
Натисніть кнопку «Продовжити» і вкажіть рядок "Windows (за замовчуванням) в новому діалоговому вікні« Перетворення файлу »для збереження документа в форматі Юнікод.
9
Виберіть рядок "MS-DOS" для використання кодування MS-DOS або використовуйте рядок «Інша» для самостійного визначення необхідного формату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BISqTx3crhk
Зверніть увагу
Застосуйте прапорець на полі «Дозволити підстановку знаків» при появі попереджуючого повідомлення «Текст, виділений червоним, неможливо правильно зберегти у вибраній кодуванні».
Корисна порада
Застосуйте прапорець на полі «Вставляти розриви рядків», якщо файл буде відкриватися додатком, що не підтримують перенесення рядків.