Як зв'язати дитячі штани. Як зв'язати штанікі сгрудкой для грудничка.

Хто сказав, що теплі штани можна носити тільки під брюками? Зв'яжіть своїй дитині ошатні штани , які привернуть увагу оточуючих. Та й їх власниця перестане відмовлятися від теплих штанів. Цю модель маленькі модниці обов'язково оцінять.
Вам знадобиться
  • - Вовняна пряжа білого кольору - 200 гр .; - Трохи вовняної пряжі червоного кольору; - Залишки вовняної пряжі рожевого кольору; - Спиці.
Інструкція
1
Почніть в'язання з правої штанини. Наберіть на спиці ниткою червоного кольору 50 петель, в'яжіть гумку 1 * 1. Виконайте додаток петель, коли висота гумки досягне 6 см. В останньому ряду рівномірно розподіліть 10 п., Витягніть їх з протяжок. Продовжуйте в'язання лицьовій гладдю, поміняйте нитку, візьміть білу пряжу. В'яжіть лицьові петлі в непарних рядах, а в парних - виворітні.
2
Поміняйте колір нитки на червоний на висоті полотна 12 см, візьміть іншу пряжу. Наступні два ряди виконайте хусткової в'язкою. Продовжуйте в'язання білої пряжею, в'яжіть лицьовій гладдю ще 5 см. Потім нитка знову поміняйте на червону пряжу, пров'яжіть 4 ряди хусткової в'язкою. Візьміть нитку білого кольору, пров'яжіть ще 4 см, поміняйте на рожеву пряжу, виконайте 4 ряди хусткової в'язкою. Поверніться до нитки білого кольору, пров'яжіть 4 см лицьовій гладдю, потім 4 ряди червоною ниткою - в'язання платочная, далі візьміть нитку білого кольору, пров'яжіть 4 см.
3
Далі в'яжіть пряжею білого кольору. У виворітних рядах виконайте додавання - витягніть із протягання одну петлю на початку ряду, іншу петлю в кінці ряду. Повторіть додавання і в наступному виворітного ряду. Далі виконайте зменшення, також в виворітних рядах. Для цього пров'яжіть дві петлі разом на початку ряду, потім дві петлі разом в кінці ряду. Такі ж убавленія повторіть ще в одному виворітного ряду.
4
Продовжуйте в'язання лицьовій гладдю, білими нитками ще 17 см, полотно має бути прямим. Завершіть в'язання гумкою, візьміть червону пряжу, в'яжіть гумкою 1 * 1 ще 6 см.Виполніте ліву штанину в точності, як і праву.
5
Зберіть обидві деталі разом. Зшийте штанини з боків, починаючи з короткою гумки. Потім зберіть разом, закінчуйте шов по широкій резинці. Відверніть гумку на колошах і гумку на поясі навиворіт, всуньте гумки. Візьміть пряжу червоного кольору, виконайте на штанах вишивку. Між червоними смужками вишийте квіточки. Укладайте нитки в хрестоподібному напрямку - квіточки будуть схожі на сніжинки.
Зверніть увагу
Модель підійде для дівчинки двох-трьох років.
Корисна порада
Використовуйте напівшерстяну пряжу середньої товщини.
Часто в гардеробі маленьких дітей можна зустріти в'язані штанці . Для зими і осені можна пов'язати їх з вовни - в них буде затишно і тепло. Для пізньої весни і прохолодного літа - з бавовняної пряжі. У таких штанах дитині не буде жарко. В'язати їх досить легко, а на додаток можна пов'язати жакет і шапочку.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці № 3 і № 3,5.
Інструкція
1
Задня частина: Наберіть на спиці №3 по 25 петель для кожної штанини. Зв'яжіть 8 рядів гумкою 1х1. В останньому ряду гумки (виворітному) додайте по 7 петель. Вийшло 32 петлі.
2
В'язання продовжите на спицях № 3,5. Петлі розподіліть так: права штанина - 9 лицьових, 9 виворітних, 9 лицьових і 5 виворітних петель. Ліва штанина - 5 виворітних, 9 лицьових, 9 виворітних, 9 лицьових петель.Продолжіте в'язання по малюнку. У кожному 10 ряду додайте 3 рази по 1 петлі. Прибавки робіть з внутрішньої сторони.
3
На відстані 20 см від початку вироби об'єднайте штанини таким чином - наберіть між ними додаткові 2 петлі. Вийшло 72 петлі. Продовжіть в'язання по малюнку ще 18 см.На відстані 38 см від початку в'язання зменшіть 12 петель. Збавляння робіть равномерно.Свяжіте ще 8 рядів гумкою 2х2 і закрийте петлі по малюнку.
4
Передня частина: Зв'яжіть передню деталь штанців симетрично задньої деталі.
5
Збірка: Сшейте штанці потайним швом. У пояс просмикніть еластичну тасьму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YjmCXg24Bmw