Як зробити систему відеоспостереження.

Система відеоспостереження дозволяє дистанційно переглядати поточний стан віддаленого приміщення. Вона складається з камери, захисного ковпака, кабелю, монітора і блоку живлення.
Інструкція
1
Переконайтеся, що стеля в місці установки камери є гипсокартонним. Розберіть захисний ковпак, відокремивши від нього дно. Притисніть дно до стелі стороною, яка протилежна тій, до якої приєднується кришка. Щільно затягніть його до стелі, використовуючи шуруповерт і необхідну кількість саморізів.
2
У випадку, якщо стеля складається з знімних плит, зніміть одну з них. Вставте в шуруповерт перовое свердло і просвердлите в плиті отвір під кабелі. Потім встановіть на плиту дно ковпака аналогічним чином, поєднавши центральний отвір в ньому з отвором в плиті.
3
Кріплення, що входять в комплект ковпака або камери, закріпіть на ньому камеру. Розгорніть її при цьому в бажану сторону по кожній з двох координат.
4
Проведіть кабель від камери до місця установки блоку живлення і монітора. Він повинен складатися з двох кручених пар, дроти яких марковані кольором. Використовуйте при цьому кабельні короби, або проведіть його над стелею, що складається з знімних плит. Простягніть кабель в отвір в знімній плиті або в бічний отвір дна від ковпака.
5
Одну виту пару підключіть між загальним проводом камери і її входом харчування. Іншу ж приєднаєте між загальним проводом камери і її відеовиходом. Використовуйте для цього клеммник, що входить до складу дна ковпака. Запишіть, дроти яких кольорів куди підключені.
6
Закрийте камеру кришкою ковпака таким чином, щоб прозорий ділянку на ній співпадав з об'єктивом.
7
У місці установки монітора підключіть, дотримуючись полярності, кабель, по якому на камеру подається харчування, зі стабілізованою блоком живлення з вихідною напругою в 12 В. Загальний провід камери з'єднайте з мінусовим висновком блоку, протилежний йому провідник - з додатним.
8
Візьміть другу виту пару і вилку типу RCA. Провідник, з'єднаний із загальним проводом камери, підключіть до кільцевому контакту вилки, а той, по якому подається відеосигнал - до штирьового.
9
Підключіть вилку до входу монітора. Включіть в мережу монітор і блок живлення.
10
Переконайтеся в наявності зображення. При необхідності, скоректуйте положення камери.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I0cFvZmAtUI
За допомогою веб-камер можна без будь-яких ускладнень організувати роботу системи відеоспостереження. Для цього вам необхідно купити веб-камери і встановити на ПК спеціалізований софт.
Сучасні технічні засоби дозволяють без будь-яких ускладнень навіть неспеціалісту організувати систему відеоспостереження. Причому дана система не вимагає вкладення значних матеріальних затрат і може бути встановлена на абсолютно будь-якому об'єкті. Щоб отримати можливість бачити все, що відбувається в контрольованому вами приміщенні, вам знадобляться наступні компоненти: - веб-камери; - персональний комп'ютер або ноутбук з USB-портом; - спеціалізоване програмне забезпечення; - підключення до сеті.Все це можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині, а софт скачати з інтернету, і після того як всі зазначені компоненти будуть зібрані, ви отримаєте якісне відеоспостереження.

Установка камер

Встановіть камери там, де необхідно. При цьому зверніть увагу на те, що камери можуть бути дротяними і бездротовими. Якщо ви скористалися пристроєм, який передає вхідний сигнал по кабелю, то воно підключається через USB-порт до комп'ютера. Це є найбільш простим і дешевим варіантом підключення. Кожна камера має індивідуальний номер IP і виробника, ці дані слід записати, так як вони вам знадобляться в подальшому. Після того як камери відеоспостереження опиняться закріпленими і дроти від них протягнуті до ПК, приступайте до установки програмного забезпечення.

Установка ПО

Щоб ПК зміг розпізнати таке додатковий пристрій, як камера відеоспостереження, необхідно встановити відповідні драйвери. Але цього буде недостатньо для того, щоб проводити професійне спостереження за обстановкою. Щоб не шукати потрібний софт, знайдіть в мережі сервіс, який називається IVideon. Через нього ви зможете підключити стільки відеопристроїв, скільки захочете, отримаєте можливість не тільки переглядати зображення, але і записувати їх. Якщо ваші відеопристрої здатні змінювати своє положення в просторі, то через зазначений сервіс можна буде здійснювати управління. Для того щоб почати IP-відеоспостереження, через вказаний сервіс скачується додаток IVideon Server, яке встановлюється на ПК, після чого відбувається реєстрація на сервері, реєстрація підключених пристроїв у додатку. На цьому установка софта може вважатися закінченою. До речі, в якості відеокамер завдяки сервісу IVideon ви зможете використовувати свій смартфон або планшет.