Як прибрати в'ялість на ногах.

Щоб ваші ніжки завжди були стрункими і красивими, необхідно постійно підтримувати їх у формі, втім, як і все тіло. А для цього потрібен комплексний підхід, що складається з збалансованого харчування, систематичних фізичних навантажень і водних процедур.
Інструкція
1
Якщо ви хочете прибрати в'ялість на ногах, то спочатку віддайте перевагу інтенсивні фізичні навантаження. Привівши ноги в потрібну форму, вам залишиться лише злегка підтримувати їх в тонусі, приділяючи вправам по 20 хвилин тричі на тиждень.
2
Візьміть до уваги, що від целюліту і провисших тканин на ногах і сідницях допомагають звичайна скакалка, хула-хуп, тобто обруч, катання на велосипеді, пробіжки і плавання. Виберіть будь-який вподобаний вам вид тренувань і постійно займайтеся ним. Через місяць регулярних занять ваші ніжки помітно зміняться.
3
Якщо ви любите ранкову гімнастику, то вам підійдуть такі вправи. Встаньте на ноги, зробіть 15-20 нахилів корпусу вперед і в сторони. Кілька секунд пострибайте на носках, виконайте 10-15 присідань, а потім протягом декількох хвилин робіть кругові рухи стегнами.
4
Встаньте на карачки, тримаючи долоні і стегна на одному рівні. По черзі витягайте ноги назад, піднімаючи їх на максимальну висоту і затримуючи у верхній точці на кілька секунд.
5
Сядьте на підлогу, ноги витягніть вперед. Одночасно повертайте ступні обох ніг всередину, стискаючи при цьому сідниці.
6
Ляжте на спину, руки покладіть на стегна. Повільно піднімайте прямі ноги вгору, тримаючи їх разом, і фіксуйтеся в цьому положенні 10-15 секунд. Намагайтеся не впиратися руками в підлогу.
7
Додайте в свій раціон більше фруктів, овочів, зелені, горіхів. З напоїв віддайте перевагу свіжовичавлені соки, зелений чай і негазовану мінералку.
8
Постарайтеся зменшити кількість чіпсів, сухариків, булочок та іншого фаст-фуду. Солодощі можна замінити сухофруктами. Натомість тваринних жирів вживайте рослинні, наприклад, заправляйте салатик оливковою/соняшниковою олією, а не майонезом. Від смаженого і копченого краще і зовсім відмовитися, хоча б на час.
9
Почніть приймати контрастний душ щодня вранці. Він чудово пробуджує організм і надає йому бадьорості. До того ж, такий душ з часом здатний усунути практично будь-які шкірні проблеми, навіть розтяжки і в'ялу шкіру.
10
Не забувайте про творчий підхід, усмішку і ставлення з часткою гумору до всього. Можете додати або зменшити до програми перетворення щось своє. Або якимось чином урізноманітнити її. Наприклад, лежачи у ванні, зробити «велосипед».