Як збільшити виділену пам'ять.

Дуже часто трапляється так, що наявної у нас в розпорядженні оперативної і віртуальної пам'яті буває недостатньо для комфортної роботи в тих чи інших додатках, перегляду фільмів, запуску ігор. Однак вам варто знати, що ви використовуєте далеко не всі системні ресурси вашого комп'ютера - відеокарту і процесор можна «розігнати», а віртуальну пам'ять збільшити.
Інструкція
1
Ознайомтеся з системними вимогами програмного забезпечення, для запуску якого вам необхідно збільшення системних ресурсів. Зіставте можливості після збільшення продуктивності вашого комп'ютера з запитами програмного забезпечення.
2
Відкрийте «Мій комп'ютер». На вільному від ярликів просторі клікніть правою кнопкою миші і виберіть останній пункт меню - «Властивості». У вас перед очима з'явиться вікно з декількома вкладками. Ознайомтеся з вмістом першої - на ній написані параметри вашого комп'ютера - частота процесора, об'єм оперативної пам'яті і так далі. Виходячи з наявної інформації, зробіть висновок про те, наскільки вам доведеться збільшити файл підкачки віртуальної пам'яті комп'ютера.
3
Перейдіть на останню вкладку - «Додатково». Там ви побачите декілька кнопок, натисніть на ту, яка відповідає за налаштування параметрів швидкодії системи. Перед очима у вас постане список налаштувань, які можна включити або відключити для регулювання продуктивності вашого комп'ютера і налаштування зовнішнього вигляду системи. Цей пункт відноситься скоріше до вивільнення якоїсь кількості оперативної пам'яті.
4
Перейдіть на вкладку «Додатково». Відкрийте настройку самого останнього пункту, що відноситься до конфігурації віртуальної пам'яті. Ознайомтеся з вмістом вкладки. Зазвичай файл підкачування віртуальної пам'яті вибирається виходячи з вимог системи.
5
Виберіть на свій розсуд локальний диск файлу підкачки віртуальної пам'яті. Поставте галочку на пункті вибору заданого розміру. Введіть потрібні параметри виходячи з вимог програмного забезпечення або на власний розсуд. Натисніть кнопку «Поставити».
6
Застосуйте зроблені зміни. Для того, щоб вони вступили в силу, перезавантажте комп'ютер.
Зверніть увагу
Будьте уважні при виборі програмного забезпечення для вашого комп'ютера.
Корисна порада
Ознайомтеся з іншими версіями програмного забезпечення, які, можливо, більше підійдуть вашому комп'ютеру по системним вимогам.