Як усунути мерехтіння монітора.

В електронно-променевих трубках моніторів промінь кілька десятків разів на секунду послідовно пробігає всі точки екрану, оновлюючи зображення. Кількість таких «забігів» називають частотою оновлення екрану. Чим нижче частота, тим помітніше для людського ока стає мерехтіння екрану - побічний ефект відновлення зображення. Таке мерехтіння значно підвищує стомлюваність при роботі з комп'ютером, тому позбуватися від нього необхідно.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте ОС Windows XP, то клацнувши правою кнопкою миші по фонового зображення робочого столу, виберіть у випадаючому контекстному меню пункт «Властивості». У вікні властивостей екрана вам потрібна вкладка «Параметри» - перейдіть на неї і клацніть по кнопці «Додатково», щоб відкрити вікно налаштувань монітора і відеокарти.
2
Перейдіть на вкладку «Монітор» і у випадаючому списку «Частота оновлення екрану» виберіть підходяще значення. Якщо в поле з написом «Приховати режими, які монітор не може використовувати» відмітка виставлена, то ви можете вибирати будь-яку частоту, вміщену в список. Корпорація Microsoft рекомендує частоту оновлення не менше 75 герц. Для моніторів, що не використовують електронно-променеву трубку, це значення не критично, так як оновлення монітора відбувається за іншим принципом. Тому в випадаючому списку LCD-моніторів, як правило, в цьому списку є всього одне значення.
3
Натисніть кнопку «OK» і, якщо додаток попросить підтвердити зміна частоти, то натисніть кнопку «Так» - таке підтвердження потрібно вводити лише у застосуванні зазначених параметрів і покликане вберегти вас від помилкового вибору, потенційно небезпечного для працездатності монітора.
4
Якщо у вас встановлена пізніша версія ОС (Windows Vista або Windows 7), то розкрийте панель управління, вибравши відповідну команду в головному меню на кнопці «Пуск». Клацніть по посиланню «Оформлення та персоналізація», потім виберіть розділ «Персоналізація» і клікніть по посиланню «Налаштування дисплея». У вікні,, як і в ОС Windows XP, є кнопка «Додатково», клацання по якій відкриває панель з настройками монітора і відеокарти. Встановіть частоту оновлення тим же способом, який описаний на попередніх двох кроках.