Як читати підказки долі.

У житті кожної людини трапляються моменти, коли він потрапляє в тупикову ситуацію і не може вирішити, що робити. Існують знаки і підказки долі, які допомагають впоратися з невизначеністю і знайти правильне рішення того чи іншого питання. Для того щоб їх розпізнати, потрібно лише уважно подивитися навколо себе і навчитися робити висновки з тих ситуацій, з якими доводиться стикатися.
Вам знадобиться
  • - звернути увагу на навколишній світ;
  • - аналізувати сни;
  • - навчитися розпізнавати цифри.
Інструкція
1
Навчіться поводитися увагу на все, що відбувається навколо вас. Це можуть бути скороминущі зустрічі, знахідки, почуті розмови. У житті немає нічого випадкового або незначного. Можливо, в чиємусь жесті або ненароком зроненої фразі і лежить довгоочікувана підказка.
2
Аналізуйте свої сни. Про значення сновидінь було відомо з незапам'ятних часів. Звертайте увагу на деталі, що запам'ятовуються. Якщо вам часто сняться кошмари, подумайте про те, що прийшов час щось міняти в своєму житті. Інформацію по тлумаченню снів можна знайти в інтернеті. В крайньому випадку, зверніться до фахівців, які допоможуть вам розшифрувати сновидіння.
3
У звичайних побутових ситуаціях теж криються підказки долі. Якщо у вас часто ламається сантехніка чи побутові прилади, значить, ви витрачаєте занадто багато енергії і сил. Перегорілий праска вказує на те, що ви не знаходите виходу своїм емоціям і почуттям. Якщо у вашому будинку трапляються перебої з електрикою, задумайтеся над тим, що ви взяли на себе непідйомну ношу.
4
Фахівці з паранормальних явищ переконані в тому, що деякі хвороби і нездужання теж є знаками долі. Захворювання в області шиї і плечей вказують на те, що ви когось посадили до себе на шию. Якщо вас турбує печінка, перестаньте придушувати свій гнів. Дайте можливість почуттям виплеснутися назовні. Проблеми з ногами трапляються у сумнівається людей, які не можуть зрозуміти, як правильніше вчинити в тій чи іншій ситуації.
5
Якщо ви не можете зорієнтуватися в навколишніх знаках, попросіть долю вказати вам потрібний напрямок. Подумки сформулюйте конкретне питання і промовте його вголос. Уточніть, коли ви будете очікувати підказку (завтра, післязавтра і т.д.) Особливо уважно стежте за тим, що відбувається з вами і навколо вас в цей день.
6
Звертайте особливу увагу на цифри. Одиниця символізує особистість. Двійка пов'язана з емоційною сферою. Трійка означає активність і натиск. Четвірка вказує на те, що вам потрібно бути на чеку, щоб не упустити важливу інформацію. П'ятірка - число лідерів, натякають на те, що ваша доля у ваших руках. Шістка має відношення до планети любові. Сімка - магічне число, що сигналізує про те, що вас чекає щасливий випадок. Вісімка - символ перетворень і нескінченності і дуже вдале число. Дев'ятка пов'язана з підсвідомістю і вказує на те, що всі відповіді прийдуть до вас у сні.