Як додати в iso образ файли.

ISO- образи являють собою копії оптичних дисків, готові до запису. Це завершений проект, і додати в нього файли шляхом простого копіювання не вийде. Для зміни iso образу, редагування його вмісту існують спеціальні програми. Одна з них - UltraISO.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма UltraISO.
Інструкція
1
Скачайте програму з офіційного сайту http://ultraiso.info/і встановіть в операційну систему. Програма платна, і якщо ви не плануєте купувати ключ, виберіть пробний період при запуску утиліти UltraISO. Також варто відзначити, що подібне програмне забезпечення повинне встановлюватися в системний каталог жорсткого диска на персональному комп'ютері.
2
Відкрийте в додатку iso образ, який потрібно змінити. Це можна зробити з меню «Файл», пункт «Відкрити», або натиснувши відповідну іконку під меню. Вікно програми складається з чотирьох частин, верхня частина служить для відображення проекту, над яким ви працюєте, нижня - диспетчер файлів. Інтерфейс даного програмного забезпечення настільки простий, що впорається навіть починаючий користувач.
3
Додавайте і видаляйте файли з образу, використовуючи функціональні іконки над областями вікна програми. Ви можете додавати нові файли всередину iso образу, просто перетягуючи їх з нижньої частини вікна у верхню. Збережіть відредагований iso образ. Якщо ви натиснете кнопку «Зберегти», то зміни запишуться в вихідний образ, якщо «Зберегти як» - у вас буде можливість залишити оригінальний образ недоторканим, а робочий проект збережеться у вигляді нового образу.
4
Утиліта також надає можливості конвертації образів, стиснення інформації та емуляції віртуального приводу. Можна створити iso образ з будь-якого набору файлів на вінчестері, а також скопіювати оптичний носій у вигляді образу. Вивчити ці можливості можна через вбудовану допомогу додатки. В будь-який момент за допомогою даної програми ви зможете редагувати або створювати свої власні версії операційних систем, записувати їх на різні носії і після цього встановлювати на жорсткий диск персонального комп'ютера.