Як зібрати букет.

У квіткових магазинах всі ми захоплюємося витонченими букетами, які часом більше схожі на витвір мистецтва. Коштують такі маленькі дива недешево, а краси поряд з собою хочеться всім. І тоді мимоволі задаєшся питанням: невже не можна створити таку ось красу своїми руками без спеціальної підготовки? Насправді можна, і це не так вже й складно.

Інструкція
1

Визначте, який саме букет ви хочете створити. Це може бути ніжний весняний букет, екстравагантний і незвичайний, з безліччю яскравих кольорів, вогненний осінній та багато інших.

2

Продумайте колірну гаму свого букета. Якщо ви створюєте ніжний букет з ліловою бузку, то не перебивайте її прохолодною краси яскравими теплими кольорами, наприклад, червоним. Підбирайте рожеві, білі або бузкові квіти.

3

Визначтеся зі складом букета. Букет може складатися з квітів одного виду, але ви можете також і комбінувати кілька різних квіток.

4

Комбінуйте квіти по фактурі (гладкі і махрові, атласні і голчасті). Якщо ви використовуєте квіти різних розмірів, то великі нехай будуть в середині, а більш дрібні - по краях.

5

Обережно комбінуйте прості і складні квітки. Орхідеї задавлять своєю незвичністю прості ромашки. Ніжні польові квіти поруч з екзотичними яскравими побратимами будуть виглядати блякло і самотньо. А ось такі квіти, як польовий ірис або соняшники будуть прекрасно смотреться з будь-якими квітами, придатними за колірною гамою.

6

Додайте в букет зелені , якщо, звичайно, вона там передбачена. Не перевантажуйте букетик зеленими вставками, стежте, щоб вони виглядали органічно.

7

Розташуйте квітки ви букеті вільно, вони не повинні бути зібрані в одну купу, у кожного має бути свій простір. Але й занадто рідко розташовувати їх теж не варто.

8

Додайте різниці у висоті. Використовуйте квіти різної висоти - це зробить букет більш цікавим.

9

Нейтралізуйте так звані квіти-вампіри. Деякі квіти, наприклад нарциси, виділяють у воду сік, який може скоротити термін життя інших рослин. Перед тим, як додавати такі квіти в букет, обріжте кінці їх стебел і витримайте в окремій вазі 2-3 години. Після цього додайте їх в загальний букет.

10

Продовжіть букету життя, щодня змінюючи воду і підрізаючи стебла.