Як відкрити замок багажника на ВАЗ. не відкривається багажник на ладі 2110.

Багато власників вітчизняних автомобілів ВАЗ часто стикаються з проблемою, коли неможливо відкрити замок багажника з тих чи інших причин. В такому випадку доступ до багажного відсіку стає практично неможливим. Однак щоб відкрити замок, тобто сам багажник, необхідно відремонтувати замок зсередини. В результаті з'являється замкнене коло.
Інструкція
1
На перший погляд може здатися, що ви потрапили в тупик. Однак, як не дивно, навіть таку ситуацію можна вирішити. Насправді варіантів виходу з даного глухого кута існує чимало, нижче наведені тільки деякі з ніх.Чтоби відкрити багажник найпростішим способом, спробуйте зробити наступне. Різко вдарте рукою по задній частині кузова, чуть-чуть вище того місця, де розташований номерний знак.
2
Якщо цей варіант не спрацював, візьміть в руки тонку викрутку або шило і проколіть гумове ущільнення багажника під замком. Намацайте гачок запірного пристрою і натиснете з силою на нього. Після цього кришка багажника повинна відкритися. Далі просто відремонтуйте або замініть замок багажника Калина.
3
Для жінок, і не тільки, існує ще один варіант. Якщо замок багажника несподівано ладу, зверніться за допомогою до автоінспектору, першому, хто зустрінеться по дорозі. Він протягом 10 секунд розкриє вам багажник, незалежно від моделі автомобіля. Можете бути впевнені в цьому, оскільки під час навчання майбутні автоінспектори вивчають, як саме це треба робити.
4
Ще один варіант відкриття замка: спробуйте пробратися в багажний відсік безпосередньо з салону автомобіля. Для цього всього лише зніміть заднє сидіння. Природно, це спрацює, якщо ваш багажник не заповнений доверху речами. Але навіть у такій ситуації можна знайти вихід. Головне - подумайте, і вирішення проблеми прийде в вашу голову само собою.
5
Як бачите, виконання завдання відкриття замка багажника ВАЗ в будь-якому випадку зводиться до необхідності розкрити сам багажник, після чого вдатися до ремонту затвора. Тому не витрачайте багато часу на те, щоб розібратися, чому замок вийшов з ладу. Проявіть кмітливість і постарайтеся відкрити кришку багажника , після чого працювати з замком буде вже набагато простіше.
Зверніть увагу
Замок розбирається на кілька частин: пластиковий корпус замку з коромислом виконавчого механізму і зажимное байонетное кільце кріплення замка до багажника. Замок виглядає точно також (можна помітити нову деталь тільки збоку або через вушко), тільки тепер він працює. Ставимо замок на багажник так само, як і знімали.
Корисна порада
Електромеханічний замок багажника, встановлений в якості дублюючого замку, стане відмінною перепоною як від автомобільних злодіїв, яким бути може і не потрібен ваш автомобіль в цілому, але дуже можуть стати в нагоді складені в багажнику дорогі покупки або не менш дорога фірмова гума, так і від більш досвідчених автовикрадачів, яким потрібен весь автомобіль відразу.