Як підключити принтер до маршрутизатора.

При створенні офісної мережі досить часто в неї включають принтери або МФУ. Це з'єднання можна здійснити кількома способами, деякі з яких можуть виявитися вкрай незручними.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте для створення домашньої або офісної мережі маршрутизатор, то розумніше підключити принтер саме до цього мережевому пристрою. У такого методу є кілька плюсів. З'єднайте мережевий порт принтера з LAN-роз'ємом маршрутизатора. Використовуйте для цього заздалегідь підготовлений мережевий кабель.
2
Тепер виберіть комп'ютер, з якого ви будете налаштовувати маршрутизатор. Пам'ятайте про те, що принтер повинен бути єдиним пристроєм, підключеним до вибраного порту LAN. Тобто з'єднання принтера через мережевий концентратор вкрай не бажано. Запустіть інтернет-браузер і введіть у нього IP-адресу маршрутизатора. Вкажіть ім'я користувача та пароль. Увійдіть в меню налаштувань мережевого обладнання.
3
Якщо у вас вже настроєно підключення до інтернету, то переконаєтеся в тому, що в налаштуваннях локальної мережі активна функція NAT. Якщо ви не використовуєте функцію DHCP, то додаткові налаштування не потрібні взагалі. В іншому випадку, відкрийте таблицю маршрутизації (Route Table) вашого мережевого обладнання.
4
Тепер виберіть LAN-порт, до якого підключений принтер, і встановіть для нього статичну значення IP-адреси. Якщо цього не можна зробити в налаштуваннях маршрутизатора, то підключіть принтер до комп'ютера або ноутбука.
5
Встановіть програмне забезпечення, що дозволяє виконувати тонке налаштування режиму роботи принтера. Запустіть її і задайте для цього обладнання статичний IP-адресу. Бажано використовувати IP, який буде відрізнятися останнім сегментом від адрес інших мережевих пристроїв.
6
Тепер вимкніть фізично принтер від комп'ютера. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в меню «Пристрої та принтери ». Натисніть кнопку «Установка принтера» і виберіть параметр «Додати локальний принтер». Виберіть тип порту і натисніть кнопку «Далі». Встановіть необхідний драйвер і підключіть принтер до комп'ютера.
Щоб підключити принтер до комп'ютера через роутер, можна скористатися послугою фахівця. Однак чим оплачувати його роботу, краще самостійно спробувати це зробити. Тим більше, що ніяких особливих складнощів в цьому немає.
У магазинах комп'ютерної техніки все частіше можна побачити нові моделі лазерних принтерів. Таке обладнання стає необхідним, коли мова йде про отримання якісної сканованою картинки. І справа навіть не тільки в необхідності використання даної техніки, але і в постійному розвитку сучасних технологій.

Можливість підключення принтера через Wi-Fi

Мережа Wi-Fi також використовується часто, і практично в кожному закладі можна підключитися до інтернету абсолютно безкоштовно. Це дуже зручно. Якщо говорити про використання Wi-Fi роутерів, то це найбільш зручний спосіб підключитися до мережі інтернет з інших устройств.Еслі ви недавно придбали новий принтер з функцією підключення до комп'ютера по мережі Wi-Fi, то доцільно буде дізнатися, як саме це зробити самому, ніж викликати фахівця і оплачувати його роботу.

Підключення принтера за допомогою роутера

У першу чергу варто відзначити, що звичайні струменеві принтери не мають такої функції, як підключення через Wi-Fi. Від вашого принтера і від того, як створена бездротова мережа, безпосередньо залежить підключення. Найпростіше налаштувати принтер через роутер. Для початку його потрібно налаштувати і створити нову мережу. Майте на увазі, що у роутера повинна бути прошивка, яка підтримує функцію печаті.Подключіте принтер до роутера через USB-кабель, при цьому блок живлення повинен бути вимкнений. Після того, як ви включите харчування роутера, необхідно зайти в web-інтерфейс через комп'ютер. Далі потрібно ввести логін і пароль, на головній вкладці має з'явитися спливаюче вікно, що повідомляє, що принтер був обнаружен.Еслі на вашому комп'ютері встановлена операційна система windows 7, то налаштувати принтер буде найпростіше. Зайдіть в меню «Пуск», а далі в «Пошук». У пошуковому рядку наберіть слово «установка». Після цього комп'ютер знайде список операцій, вам же треба вибрати «Установка принтера». У вікні виберіть «Додати локальний принтер». Далі потрібно створити новий порт під назвою standard TCP/IP Port і ввести адресу вашого роутера, при цьому слід прибрати галочку навпроти «опитати принтер». Тисніть «Далі» .Після того, як пристрій буде виявлено, виберіть тип пристрою, далі пункт «особливе», потім тисніть «параметри». Виставите потрібні значення, після цього система почне шукати драйвер для принтера вашої моделі. Як тільки драйвер буде встановлений, вам залишиться лише привести ваш принтер в робочий стан і натиснути «Готово».