Як підключити стрілочні індикатори.

Одним з видів моддинга комп'ютера є установка на нього стрілочних індикаторів. Ці прилади дозволяють наочно відображати в аналоговому вигляді рівень навантаження на жорсткий диск машини.
Інструкція
1
Завершіть роботу операційної системи, після чого повністю обесточьте комп'ютер.
2
Переконайтеся в тому, що струм повного відхилення стрілочного індикатора не перевищує п'яти міліампер, а сам він використовує магнітоелектричну рухливу систему. Краще всього використовувати мікроамперметра зі струмом повного відхилення в 0,1 мА (100 мкА).
3
Знайдіть провід, що йде до світлодіоду, підключеному до материнської плати роз'ємом, позначеним, як "HDD LED". Вимкніть цей роз'єм від плати, попередньо замалювавши, як він був підключений.
4
Візьміть ліву бічну стінку корпусу машини. Намітьте на ній місце установки стрілочного індикатора з таким розрахунком, щоб його механізм, а також контактні гвинти, при установці кришки назад не стосувалися ніяких компонентів машини.
5
Нанесіть на кришку контур отвору під індикатор, а потім акуратно виріжте отвір по цьому контуру.
6
Візьміть підлаштування резистор опором в один мега. Увімкніть його послідовно з приладом. Встановите не ньому максимальний опір. Ланцюг з приладу і резистора підключіть, дотримуючись полярності, паралельно светодиоду "HDD LED". Сполуки ізолюйте. Пам'ятайте, що кожен з контактних гвинтів вимірювального приладу обладнаний двома гайками. Ті з них, що примикають до корпусу, відвертати ні в якому разі не можна. Можна пошкодити прилад, причому, є незворотнім. Якщо на гвинті присутні всього одна гайка, значить, друга втрачена, і її необхідно додати.
7
Підключіть роз'єм світлодіода назад до материнської плати.
8
Увімкніть комп'ютер. Будь-яким способом змусьте його часто звертатися до жорсткого диска таким чином, щоб відповідний світлодіод світився майже постійно.
9
Повільним обертанням підлаштування резистора добийтеся відхилення стрілки на останнє поділ шкали.
10
Вимкніть комп'ютер. Обмотайте підлаштування резистор ізолентою з усіх боків.
11
Закрийте системний блок. Переконайтеся в тому, що при збільшенні навантаження на жорсткий диск стрілка відхиляється сильніше.