Як імпортувати базу Mysql.

Система управління базами даних MySQL є одним з найбільш популярних рішень для створення універсальних і гнучких сервісів зберігання даних web-додатків. Драйвери для роботи з СУБД MySQL включені в переважна кількість дистрибутивів сучасних CMS. Для більшості популярних скриптів і систем управління вмістом існують бази з початковим заповненням даними. Потрібно тільки імпортувати базу mysql щоб розпочати роботу.
Вам знадобиться
  • - дані авторизації для доступу до сервера MySQL;
  • - консольний клієнт mysql.
Інструкція
1
Підготуйте файл дампа бази MySQL. Якщо дамп знаходиться в архіві, розпакуйте його. Використовуйте відповідний распаковщик або можливості файлового менеджера.
2
Визначте кодування тексту дампа бази, якщо вона не відома заздалегідь. Відкрийте файл в редакторі або програмі перегляду, що допускає динамічна зміна кодування. Підберіть кодування документа.
3
З'єднаєтеся з сервером MySQL. Запустіть з консолі програму-клієнт mysql з вказаним ім'ям хоста і користувача. Ім'я хоста задається за допомогою параметра -h командного рядка, а ім'я користувача - за допомогою -u. Також можна вказати в командному рядку пароль для доступу до сервера за допомогою ключа --password, або залишити цей параметр без значення (тоді пароль буде запитаний при підключенні) .Введіте в консолі команду види: mysql -h HostName -u UserName --password = UserPasswordі натисніть клавішу Enter. Тут HostName - ім'я хоста (воно може бути як символічним, так і являти собою IP-адреса), UserName - ім'я користувача СУБД, а UserPassword - пароль. При успішному підключенні в консоль буде виведено повідомлення, а також відображено запрошення для введення команд.
4
Виведіть список підтримуваних сервером наборів символів. В консолі введіть "SHOW CHARACTER SET;". Натисніть Enter. Визначте, чи встановлений на сервері набір символів, відповідний кодуванні, в якій містяться дані дампа імпортованої бази.
5
Відобразите список існуючих баз даних. В консолі введіть "SHOW DATABASES;". Натисніть Enter.
6
Створіть нову базу даних на сервері MySQL. Введіть команду види: CREATE DATABASE `DatabaseName` CHARACTER SET CharsetName COLLATE CollateName; і натисніть Enter. Як параметр DatabaseName вкажіть бажане ім'я бази даних. Воно не повинно збігатися з жодним ім'ям зі списку, виведеного на п'ятому кроці. Як параметр CharsetName задайте ім'я набору символів, відповідного кодуванні тексту дампа бази даних. Список наборів символів був відображений на четвертому кроці. Замість CollateName підставте значення з поля "Default collation" відповідного рядка того ж списку.
7
Відключіться від сервера. Введіть в консолі q. Натисніть Enter.
8
Імпортуйте базу MySQL. Введіть в консолі команду види: mysql -h HostName -u UserName -D DatabaseName -b -B -s -p
Корисна порада
Якщо кодування бази даних і файлу дампа різні, конвертуйте дамп утилітою iconv. Можна також використовувати висновок iconv в якості вхідного потоку даних клієнта mysql.