Як загортати серветки для столу. Як загортати паперові серветки по кроках.

Будь-хто, навіть самий скромний вечерю можна перетворити на святковий, якщо красиво сервірувати стіл. Тому кожній хозяюшке може придатися вміння незвично згортати серветки .
Інструкція
1
«Свіча». Це найпростіший спосіб складання серветки для прикраси столу. Для цього вам знадобиться квадратна, бажано лляна, серветка і келих, який послужить для неї подставкой.Раскройте серветку, складіть її по діагоналі. У вас має вийти трикутник. Тепер починайте з підстави скручувати серветку двома руками в тугу трубочку. Перегніть трубочку навпіл і поставте згином в келих. Кінці серветки не обов'язково повинні бути на одній висоті.
2
«Віяло». Розкриту серветку складіть навпіл так, щоб згин знаходився зверху. Одну четверту частину серветки залиште рівною, а решту складіть «гармошкою». Зверніть увагу на те, що перша складка повинна бути загнута вніз.Сложіте отриманий «віяло» навскіс так, щоб пряма частина серветки перебувала праворуч, а служіння - слева.Возьміте серветку так, щоб вона була схожа на віяло , тобто, що відкриваються кінці складок дивилися вгору. Чи не складену частину серветки підігніть по діагоналі і сформуйте з неї підставку. Підігніть її, сховавши за складками, і поставте серветку на стіл або на тарілку.
3
Менш складною фігурою для складання є віяло в кільці. Для нього знадобиться серветка і утримувач для серветок у формі кільця. Складіть серветку «гармошкою». Після цього отриману фігуру складіть навпіл і заправте згином в кільце. Можна обійтися і без спеціального тримача, а просто поставити серветку в келих згином вниз. Вам залишається тільки розправити верхню частину складок.
4
Серветку складіть «гармошкою» так, щоб у вас вийшло три складки, тобто шість смуг. Верхня повинна бути спрямована від вас в протилежну сторону. Підігніть всередину куточки кожної смужки окремо. Спочатку з одного, а потім і з іншого сторони.Одну третину отриманої заготовки по діагоналі загніть вправо, а після цього половину загнутої частини знову відігніть вліво. Теж виконайте і з залишилася частиною серветки . Підніміть вгору куточки.