Як підібрати розмір штанів. Як вибрати розмір штанів.

Знання своїх розмірів набагато спрощує процес покупки одягу, в тому числі і брюк. Якщо з вітчизняними розмірами все досить просто, то закордонні маркування можуть привести в деяке здивування.
Вам знадобиться
  • Вимірювальна стрічка, ручка, папір, калькулятор, брюки.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що розмір брюк визначається двома показниками: «W», що визначає ширину талії, і «L», що відповідає за довжину внутрішньої сторони шва. Всі розміри вказуються в дюймах. Якщо ви одного разу правильно визначите свій розмір, то потім процес покупки брюк стане для вас набагато простіше.
2
Візьміть вимірювальну стрічку. Прослідкуйте, щоб вона не була розтягнутою, інакше отримати точні результати у вас не вийде. Виміряйте свою талію і запишіть число, що вийшло на аркуші паперу.
3
Знайдіть штани, які ідеально підходять вам по довжині. Виміряйте довжину шва, що йде від промежини до кінця штанини. Також запишіть цей показник на аркуш паперу.
4
Переведіть сантиметри в дюйми. Це не складе великих труднощів, особливо якщо ви скористаєтеся калькулятором. Отримані числа по черзі розділіть на 2,54. Саме така кількість сантиметрів становить один дюйм.
5
Запам'ятайте, що на етикетках завжди спочатку вказується обсяг талії і тільки потім довжина внутрішнього шва. Вони можуть бути написані з зазначенням букв «W» і «L», а можуть писатися через слеш.
6
Якщо ви не хочете чітко розраховувати свій розмір, просто відніміть від російського 16. Наприклад, ви носите брюк і 48 розміру. Значить, на маркуванні їх зарубіжного аналога повинно стояти число 32. Зверніть увагу, що при такому способі не враховується довжина штанів. Її доведеться підбирати самостійно.
7
Візьміть брюк і на розмір менше, якщо вони виготовлені з тканини, яка легко розтягується. Після декількох прань така річ як раз буде вам впору. Тоді як брюк і спочатку вашого розміру можуть виглядати на вас великими.
8
Іноді на маркуванні можна зустріти такі показники, як: Leg Opening і Rise. Визначають вони діаметр штанини у підлоги і висоту пояса відповідно. Вони також вказуються в дюймах. Тому процедури їх вимірювання практично не відрізняється від описаних вище. Щоб розрахувати висоту пояса, необхідно взяти середню величину відстані від паху до пояса як спереду, так і ззаду.