Як навчитися швидко працювати на комп'ютері. навчиться писати швидко на комп'ютер.

Основне завдання комп'ютера - забезпечити користувачеві найбільш ефективне виконання поставлених цілей. І якщо «залізо» справляється з покладеним функцією непогано, то багато користувачів, на жаль, витрачають непробачно довгий час на ті дії, які можна було б робити швидше. Особливо важлива швидкість роботи на ПК, якщо він використовується у вашій роботі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навчальні посібники;
  • - комп'ютерні курси.
Інструкція
1
Вивчіть десятипальцевий метод сліпий друку. У більшості випадків робота на комп'ютері пов'язана з набором тексту, тому так важливо швидко друкувати, чи не дивлячись на клавіатуру. До речі, користувачі, які володіють цим методом, можуть "видавати" більше трьохсот символів в хвилину.
2
Уникайте «методу тику», цей шлях занадто звивистий: далеко не всі програми зрозумілі на інтуїтивному рівні.
3
Візьміть собі за правило вивчати вбудовану документацію (довідкові матеріали) по кожному новому для вас дистрибутива. Так ви скоротите час на вивчення програми, і, отже, зробите робочий процес продуктивнішим.
4
Запам'ятайте і використовуйте в роботі поєднання гарячих клавіш, які функціонують практично в усіх програмах.
5
Оптимизируйте віртуальний робочий простір на комп'ютері . Винесіть на робочий стіл ярлики тих папок і тих програм, до яких звертаєтесь кожен день.
6
Структуруйте інформацію, яка зберігається на жорсткому диску. Фотографії повинні лежати в одних папках, текстові документи - в інших. Зробіть все, щоб процес пошуку потрібних даних затрачав мінімальна кількість часу.
7
Якщо ви відчуваєте необхідність, запишіться на курси з комп'ютерної грамотності або найміть репетитора. Так ви позбавите себе від необхідності навчатися по книгам для «комп'ютерних чайників» і отримаєте той же обсяг знань швидше.
Зверніть увагу
Освоїли комп'ютер до рівня звичайного користувача і хочете удосконалюватися далі? Якщо вирішили вчитися по книгах, уникайте матеріалів для початкового рівня, в іншому випадку, доведеться фільтрувати занадто багато непотрібної інформації. Краще звернути увагу на книги для просунутого користувача або професіонала.
Корисна порада
Не бійтеся «зламати комп'ютер», постійно вивчайте досі невідомі комп'ютерні функції. Впевненість у собі - половина дела.Еслі ви записалися на курси комп'ютерної грамотності або знайшли репетитора, не покладайтеся на них у всьому: проявляйте свою ініціативу в навчанні. Інакше автоматично будете розраховувати на порадника, і потрібну інформацію буде запам'ятовувати сложней.