Як зберегти pdf у форматі Word. Як змінити pdf на word.

Для того щоб змінити або конвертувати PDF-документ у файл формату Word без придбання платної версії Adobe Acrobat, можна скористатися спеціальним конвертером. Наприклад, Free PDF to Word Converter або Smart PDF Converter. Крім того, є веб-сайти, які надають послуги конвертації файлів.
Інструкція
1
Для того щоб скористатися програмою Free PDF to Word Converter, скачайте і встановіть її на комп'ютер.
2
Після установки запустіть програму. Натисніть на кнопку Browse («Огляд») у верхній частині екрана та виберіть PDF файл, який потрібно перетворити. Вкажіть кількість сторінок і параметри перетворення в розділі General Options («Загальні параметри»). Якщо хочете конвертувати весь документ, виберіть опцію All Pages («Всі сторінки»).
3
Натисніть кнопку Convert to Word Document («Конвертувати в документ Word»), щоб перетворити файл.
4
Для того щоб скористатися програму Smart PDF Converter, скачайте і встановіть її на комп'ютер.
5
Після установки запустіть програму і натисніть вкладку Convert from PDF («Конвертувати з PDF»). Натисніть кнопку Add File («Додати файл») в правій частині екрана та виберіть PDF-файл, який потрібно перетворити.
6
Натисніть кнопку Convert («Конвертувати»), щоб перетворити файл.
7
Щоб скористатися послугами конвертації файлів онлайн, відкрийте веб-браузер і перейдіть на веб-сайт сервісу.
8
Натисніть кнопку Browse («Огляд»), щоб завантажити PDF файл, який потрібно перетворити. Введіть адресу електронної пошти, якщо буде потрібно.
9
Натисніть кнопку Convert («Конвертувати»), щоб перетворити файл. Скачайте отриманий файл в форматі .doc. Також посилання на файл може бути надіслана електронною поштою в залежності від сайту.
Зверніть увагу
First PDF - повністю безкоштовна програма для ОС Windows, дозволяє: Перетворити PDF в Word. Витягувати текcт з PDF документів. Конвертувати PDF в Картинки, Multipage TIFF, Bitmap. Потрібна встановлена .Net платформа версії 2.0 або вище. Повністю безкоштовна, без реклами і обмежень.
Корисна порада
Відкрийте таблицю або звіт, які потрібно опублікувати у форматі PDF. Натисніть кнопку Microsoft Office, клацніть стрілку поруч із командою Зберегти як і виберіть варіант PDF або XPS. У діалоговому вікні Опублікувати як PDF або XPS натисніть кнопку Опублікувати. Якщо потрібно внести зміни до збережений PDF-файл, поверніться до вихідного файлу 2007 системи Microsoft Office і повторно збережіть його у форматі PDF.