Як зробити кросворд.

Кросворд прийшов до нас із далекої Англії і з тих пір міцно укорінився в побуті у всього світу. Подумати тільки, скільки всіляких варіацій було придумано за багато років існування цього ребуса. А у сучасної людини на одні довга поїздка не обходиться без книжки з кросвордами. І це при нинішньому-то розвитку технологій!
Інструкція
1
Насправді скласти кросворд набагато легше, ніж може здатися на перший погляд. Що складного в тому, щоб розташувати слова так, щоб вони перетиналися між собою однією буквою? Ну якщо звичайно складати якісь хитромудрі, фігурні кросворди - то так, доведеться попітніти. А якщо такий задачі не варто - то це справа всього двадцяти хвилин.
2
Згадаймо шкільну лаву. Напевно, кожному з нас в школі доводилося складати кросворд. Робилося це, як правило, на декількох аркушах. Перша сторінка була титульним листом. Там міг розташовуватися гарний малюнок (особливо якщо це тематичний кросворд), підпис автора даного твору, і власне, по центру жирним шрифтом напис «Кросворд». На другому ж аркуші розташовувався сам вищезгаданий ребус. Там же могли бути і питання. Це не заборонялося. І на третій сторінці знаходилися відповіді.
3
Ось саме за цією схемою і коштує розпочати створення кросворду. Спочатку йде «мозковий штурм». Підбираються слова, придумуються до них питання. Потім вибираємо найдовше слово з усіх, що нам вдалося підібрати. Саме від нього і піде подальший побудова кросворду. Підбираємо залишилися слова так, щоб вони збігалися однією буквою один з одним. Розташовуємо їх як по вертикалі, так і по горизонталі. Обов'язково пронумеровувати. Якщо вийшло так, що з однієї букви починається і слово по горизонталі, і слово по вертикалі, то не забуваємо в питаннях позначити це.
4
Головне - потрібно працювати уважно і стежити за тим, щоб питання відповідали відповідям. В іншому випадку може початися така плутанина, що ви самі не будете раді тому, що створили.
Кросворд - одне з найулюбленіших способів проведення дозвілля для дорослих і дітей. Ця забава допомагає розширити кругозір і дізнатися багато нового. А найбільше користі ви зможете витягти, якщо спробуєте зробити кросворд самі.
Вам знадобиться
  • Папір, ручка, енциклопедія
Інструкція
1
Щоб зробити свій кросворд, почніть з листка розлініяної паперу. В середині аркуша напишіть перше слово, заповнюючи кожну клітину однією буквою. Продовжіть складати кросворд, додаючи до першого слова інші слова, подібно грі з скрабл. Головне стежте, щоб слова йшли зліва-направо і зверху-вниз.
2
Обведіть клітини з буквами чорними чорнилами. Порожні клітини, в просторі кросворду можна зафарбувати чорним, тоді кросворд буде виглядати так само, як в будь-якій газеті.
3
Тепер почніть пронумеровувати ваші слова. Почніть нумерацію з верхнього лівого кута кросворду. Нумеруйте слова зліва-направо, зверху-вниз і продовжуйте до тих пір, поки у кожного слова чи не з'явиться свій номер.
4
Використовуючи нумерацію, дайте визначення кожному слову в кросворді. Пишіть визначення навпроти номера. Запишіть тлумачення кожного слова.
5
Скопіюйте свій кросворд на новий аркуш паперу. Тільки в цей раз не заповнюйте клітини буквами. Тепер можна віддавати ваш кросворд на суд родині. Подивимося як вони впораються з вашим кругозором.