Як назвати дельфіна.

Іноді у господарів виникають труднощі навіть з підбором імені для кошеняти, щеняти або кролика. Що і говорити про те, як важко доводиться людині, підбирати кличку для такого чудового і рідкісного для більшості людей тварини, як дельфін.
Інструкція
1
Спробуйте придумати ім'я, орієнтуючись на характер жівотного.Еслі вірити вченим (а колись же їм потрібно вірити), дельфіни - найрозумніші створення на землі після людини. Крім того, вони відрізняються тихою вдачею, люблять людей, охоче грають з ними і часто приходять на допомогу. Назвіть дельфіна , скажімо, Амікус, що означає «друг» в перекладі з латині. Втім, не обов'язково дельфін буде спокійним і тихим. Якщо він відрізняється веселою вдачею, грайливий і галасливий, чому б не назвати його Фіджет? (Від англ. Fidget - «непосида»).
2
Може бути, у дельфіна є якісь відмінні ознаки. Наприклад, плямочка на спині, або плавник незвичайної форми. Підберіть ім'я, яке відображало б це відмінність. Знову ж таки, Плямочка - дуже мила кличка.
3
Якщо у вас виникла потреба дати ім'я дельфіна, напевно ви тримаєте його не вдома у ванній, а просто маєте відношення до дельфіна рію або зоопарку. Проведіть конкурс серед відвідувачів на кращу кличку для дельфіна . Такі конкурси особливо дуже люблять діти. Так у вас буде безліч варіантів, з яких ви зможете вибрати гідне ім'я тварині.
4
Підберіть для дельфіна звичайне людське ім'я. Дельфін Василь або Ібрагім - чому б і ні? Тільки в цьому випадку прочитайте уважно про походження та значення імені, адже воно дуже сильно впливає на характер. Хоча, невідомо, чи працює це правило з дельфіна ми.
5
Ну, а якщо вам потрібно якось назвати іграшкового дельфіна , то тут абсолютно немає ніяких обмежень. Дайте йому будь-яке ім'я на свій смак, а при бажанні перейменовуйте його хоч щодня.
Корисна порада
Найпростіше назвати дельфіна Флиппер. Але навряд чи самому дельфіна сподобалася б така банальність. Якщо дельфін живе в дельфінарії і його навчають розважати публіку, підбирайте коротке ім'я - так тварина буде швидше відгукуватися на поклик дресирувальника.
Плавання з дельфінами доставить багато приємних емоцій і стане прекрасним спогадом на все життя. У Москві таку можливість надає дельфінарій на ВВЦ.
Дельфінотерапія - незвичайний, але ефективний спосіб зняти стрес і знову оцінити красу навколишнього світу. Дельфіни безпосередні і дуже добрі. А ще вони люблять грати з людьми, як з дітьми, так і з дорослими. Після плавання з дельфіном поліпшується самопочуття, з'являється заряд бадьорості та позитиву. Ласкаві і розумні тварини допомагають людині згадати, що він є частиною природи.

Плавання з дельфінами в московському дельфінарії на ВВЦ

«Дельфін ленд» на сьогоднішній день єдиний заклад в столиці, в якому можна поплавати з дельфіном. Вартість послуги складає від 5 до 10 тисяч рублів. На спілкування з тваринами у воді відводиться 10 хвилин. Можна попередньо відвідати виставу, щоб придивитися до умов бассейна.Плавать можна всі дні тижня, окрім понеділка. Точний час обговорюється при купівлі квитка. Всі заявки попередньо погоджуються, на оплату дається три дні. Можна придбати подарунковий сертифікат з доставкою додому і заплатити за послугу як готівкою так і банківської картой.Дельфінов, які складають компанію відвідувачам, звуть Рамзес і Белла. Морські мешканці плавають з людьми під наглядом інструктора. Заняття проводяться з обов'язковим дотриманням правил безпеки і санітарних норм.Бояться тварин не варто, вони не кусаються і дуже доброзичливі. Навпаки, це вони допоможуть відвідувачам заспокоїтися і відчути радість життя і руху. Важливо знати, що людям з обмеженими можливостями та дітям-інвалідам потрібні спеціальні заняття з лікарем. Дельфінарій надає тільки розважальні послуги.

Основні правила плавання з дельфінами

До купання з дельфінами допускаються всі бажаючі старше семи років без проблем зі здоров'ям. Людина повинна вміти плавати і пройти інструктаж з тренером. Перед запливом обов'язково приймається душ, потрібні особисті тапочки і полотенце.Посетітель повинен виконувати всі рекомендації інструктора, який спостерігає за подіями з помосту. Він чітко каже, що можна робити і чого не можна, стежить за поведінкою дельфінів і людей, попереджаючи можливі сложності.Посетітелі приходять за 10 хвилин до початку занять, запізнення не допускаються. Дозволено фотографувати і вести відеозйомку. Заборонено плавати з дельфінами дітям до семи років, вагітним жінкам і людям, страждаючим шкірними захворюваннями. При порушенні правил може послідувати видалення з басейну без повернення грошей за білет.Еслі ви з дитинства мріяли поплавати з дельфіном, то саме час діяти. Спілкування з красивим і привабливим тваринам принесе користь душі і тілу. До того ж значні суми від виручки за квитки підуть на корм та утримання дельфінів. Таким чином ви зможете віддячити цих прекрасних створінь і допомогти дельфінарію.