Як відучити йорка кусатися. йорк кусаеться що робити.

Найчастіше, купуючи маленьку собачку, люди забувають про те, що це все-таки собака, і нехтують елементарною дресируванням, вважаючи, що вона потрібна тільки великим собакам. Такий підхід до декоративних собакам часто призводить до агресивної поведінки цих собачок - вони починають кусатися. І йоркширські тер'єри НЕ ісключеніе.Как відучити йорка кусатися? Над цим варто замислитися і постаратися виправити не тільки на благо вічно покусаного господаря, а й на благо самої собаки.
Вам знадобиться
  • Іграшки, наполегливість, терпіння
Інструкція
1
Ще перебуваючи в своїй зграї поряд з матір'ю в оточенні своїх однопометніков, цуценята вчаться боротися за лідерство допомогою гарчання, гавкання і кусаючись. Потрапляючи у вашу родину, малюк сприймає всіх її членів як зграю. Йому необхідно з'ясувати своє ієрархічне місце у вашій «зграї», що він і робить, у грі кусаючи вас та членів вашої родини, перевіряючи вашу реакцію. Поки щеня ще маленький, його покусування можуть здатися кумедними. Але коли він виросте, почне кусатися вже всерйоз, що вже перестане доставляти вам радість. Тому спроби вкусити вас або когось із членів вашої родини припиняйте відразу.
2
Граючи один з одним, цуценята часто переходять кордон і не розраховують силу свого укусу. Якщо цуценя вкусили занадто сильно і боляче, то він різко і голосно взвизгнет, відійде від кривдника і якийсь час не буде з ним спілкуватися. Зробіть те ж саме, коли ваш маленький йорк вкусить вас. Різко взвізгніте і хвилин 15-20 постарайтеся ігнорувати його. Той же ефект на нього справить, якщо ви скрутіть газетку і хлопніть нею по столу, стіни або підлоги.
3
Переключите увагу вашого йоркширського тер'єра на гру. У момент, коли ваш щеня намагається вкусити вас, запропонуйте йому замість своєї руки якусь іграшку. Досягніть того, щоб собака кусала саме іграшку.
4
Якщо все це не допомагає, то переходите до фізичного впливу на вашу собаку: - Коли ваш щеня кусається, обхопіть його пащу долонею, злегка стисніть і притягну до полу.- Візьміть цуценя за загривок і легко, але відчутно Тряхнем його , подаючи при цьому команду «Фу!» або «Не можна!» грубим голосом.
5
Якщо ваш йорк вже не щенок.Когда собака намагається вас вкусити, візьміть її під груди, переверніть на спину, притисніть до підлоги і тримайте до тих пір, поки вона не перестане чинити опір. Така поза для собаки є позою підпорядкування. У той момент, коли собака перестала звиватися і намагатися вивернутися або вкусити вас, вона визнала лідерство за вами. Цю вправу потрібно повторювати кілька разів.
6
Наступний спосіб на перший погляд може здатися дивним. Але, повірте, він дуже дієвий з собакою будь-якого возраста.Научітесь гарчати. Саме гарчати як собака.Когда ваш йорк намагається кусатися, візьміть його за холку, грізно заричить на нього і. ... У відповідь на його спроби кусатися, вкусите його за кінчик вуха або за ніс, щоб йому було боляче. Зазвичай собаки розуміють, що роблять щось не те з першого або другого разу такої корекції поведінки.
Зверніть увагу
Не варто практикувати гарчання і кусання з собаками серйозних великих порід! Ніколи не бийте собаку і, вже тим більше, не штовхайте!
Корисна порада
Застосовуючи фізичний вплив на вашого йорка, будьте обережні, не забувайте, що перед вами крихке істота.